Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw stopek do owerloków Janome 744d

200275004 JANOME
Cena brutto
129.00  Cena regularna 329.00 
129.00 zł
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Zestaw stopek do owerloka Janome

W zestawie znajdują się:

  • Stopka do ściegu krytego- umożliwiająca przy pomocy owerloka podwijanie (obrębianie) krawędzi materiałów ściegiem krytym. Regulowany prowadnik stopki daje gwarancję, że każdy materiał niezależnie od grubości będzie można odpowiednio podłożyć i podwinąć w jednej operacji (obrzucając i wykańczając ściegiem krytym krawędź materiału).
  • Stopka do wszywania koralików i pereł umożliwia precyzyjne przyszywanie koralików (o średnicy 1-4 mm) znajdujących się na sznurku czy żyłce. Dzięki zastosowaniu tej stopki koraliki mogą pojawić się na brzegu wyrobu, jak i przy odpowiednim złożeniu materiału w każdym innym miejscu na produkcie.
  • Stopki do wszywania wypustki w dwóch rozmiarach - 3 mm i 4,5 mm - aby przyszyć lub zrobić wypustkę na owerloku niezbędna jest do tego zadania specjalistyczna stopka. To właśnie dzięki jej konstrukcji możliwe jest precyzyjne wszycie wypustki, czy jej wykonanie.
  • Prowadnik do równego prowadzenia ściegu - pomoże w utrzymaniu prostej, równej linii szycia. Będzie szczególnie potrzebny przy ściegach (szwach) typu flatlock (płaskich) oraz ściegach w których podczas szycia nóż w owerloku jest schowany (wyłączony). Pozycję prowadnika można regulować w łatwy sposób. Szyjąc z prowadnikiem wystarczy prowadzić krawędź materiału tuż przy wystającym jego elemencie.

Stopki pasują do owerloków Janome 134D, 204D, 534D, 744D.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij