Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw startowy do stempli Silhouette

SILH-KIT-STAMP-3T
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak
 

Zestaw Silhouette do tworzenia stempli - KIT-STAMP-3T

Produkt nie jest już oferowany w Polsce, nie przewidujemy nowych dostaw. Sprawdź aktualną ofertę dodatków do ploterów.

Rewelacyjne plotery tnące, wykorzystywane są najczęściej przez osoby, które z zamiłowaniem tworzą unikatowe kartki, zaproszenia, wizytówki, a nawet koszulki, ozdobne balony czy zajmują się scrapbookingiem. Liczne dodatkowe akcesoria, które możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego ułatwiają pracę i zwiększają wachlarz możliwości plotera tnącego. Zestaw startowy do stempli Silhouette bez wątpienia należy do takich akcesoriów. Z jego pomocą znajdziesz nowy sposób ozdabiania Twoich prac. Z pewnością masz już nie jeden pomysł jak go wykorzystać.

W zestawie startowym Silhouette do stempli znajdziesz wszystko to, co niezbędne do przygotowania pierwszej własnej pieczątki. Jaka ona będzie? Dokładnie taka, jak ją zaprojektujesz. Twój wzór trafi na stempel, a następnie dzięki dołączonemu w komplecie tuszowi będzie można nanieść do na projekt. To bardzo łatwy sposób na rozszerzenie możliwości i potencjału Twojego plotera Silhouette. Tym sposobem możesz dekorować kartki okolicznościowe, a także tworzyć niepowtarzalne zaproszenia. Pomysłów na pewno Ci nie zabraknie. Masz swój własny logotyp? Możesz teraz dzięki stemplowi nanosić go na projekty, które tworzysz!

W pudełku odnajdziemy kilka elementów, które umożliwią wykonanie pierwszego własnego stempla. Przede wszystkim znajdziesz wewnątrz trzy arkusze materiału do przygotowania stempli, a także specjalną matę zaprojektowaną właśnie do wycinania tego materiału. Poza tym czekają na Ciebie dwa akrylowe bloczki o różnych rozmiarach, a także buteleczka z tuszem i gąbeczką. Całość dopełnia oryginalna angielska instrukcja na DVD wraz z książeczką z inspiracjami, a także opis w jaki sposób pobrać 10 specjalnych wzorów stempli do wykorzystania w Twoich pracach. Zestaw do stempli Silhouette można wykorzystać z ploterami Cameo, Curio oraz Portrait.

Zestaw startowy stemple Silhouette zawiera:

  • 3 arkusze materiału do stempli o wymiarach: 6″ x 7,5″ (15,24cm x 19cm)
  • Mata do cięcia materiału do stempli
  • Akrylowy bloczek o wymiarach 3″ x 4″ (7,62cm x 10,16cm)
  • Akrylowy bloczek o wymiarach 2″ x 3″ (5cm x 7,62cm)
  • 1 czarny tusz z gąbeczką
  • 10 ekskluzywnych projektów stempli do pobrania
  • DVD z instrukcją w języku angielskim
  • Księga pomysłów
Producent:
SILHOUETTE

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij