Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
24%

Zestaw podstawowych akcesoriów do szycia

.ZESTAW PODSTAWOWY
Cena brutto
69.00  Cena regularna 91.20 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

W zestawie otrzymasz:
 Zestaw podstawowych akcesoriów do szycia, fig. 2
1  x 19.99 zł 15.12 zł
 Zestaw podstawowych akcesoriów do szycia, fig. 3
1  x 8.99 zł 6.74 zł
 Zestaw podstawowych akcesoriów do szycia, fig. 4
1  x 8.99 zł 6.80 zł
 Zestaw podstawowych akcesoriów do szycia, fig. 5
1  x 10.00 zł 7.57 zł
 Zestaw podstawowych akcesoriów do szycia, fig. 6
1  x 3.99 zł 3.02 zł
 Zestaw podstawowych akcesoriów do szycia, fig. 7
1  x 38.99 zł 29.50 zł

W zestawie otrzymasz podstawowe akcesoria krawieckie, które są idealne dla każdego, kto rozpoczyna przygodę z szyciem na maszynie.

W skład zestawu wchodzą:

Komplet szpulek - Janome 200122005. 10 przezroczystych, płaskich szpulek znanej marki Janome. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, pasujących do większości wieloczynnościowych maszyn do szycia. Wymiary szpulki: średnica 20 mm, wysokość 10 mm.

Miara krawiecka automatycznie zwijana - eti 104. Dwustronna miara z dużymi wyraźnymi cyframi. Nie rozciąga się w trakcie użytkowania (gwarantowana stabilność wymiarów). Miarka zwija się automatycznie po naciśnięciu przycisku, dodatkowo posiada blokadę, która uniemożliwia samoczynne zwijanie. Długość miarki 150 cm. Praktyczna - nie zajmuje dużo miejsca.

Szpilki stalowe z szklanymi łebkami - eti 118. Pomagają precyzyjnie upinać kawałki materiałów, zabezpieczając je w ten sposób je przed przesunięciem w trakcie szycia. Są smukłe, bardzo ostre i łatwo wbijają się w materiał (nie zaciągają włókien). Kolorowe łebki szpilek są dobrze widoczna na materiale i nie topią się podczas prasowania. Opakowanie zawiera 100 sztuk szpilek w różnych kolorach o długości 3 cm.

Pisak krawiecki samoznikający - eti 120. Umożliwia precyzyjne nanoszenie oznaczeń na tkaniny i dzianiny. Ślad naniesiony można usunąć w każdej chwili przy pomocy pary wodnej, wody lub odczekać, aż sam zniknie (utleni się) po upływie 24 h (różowy), 48 h (fioletowy). Czas ten może różnić się w zależności od materiału oraz warunków otoczenia (cyrkulacji powietrza, wilgotności oraz temperatury).

Obcinaczki do nitek - eti 097. Ostrza obcinaczek odporne na rdzewienie, ścieranie, działanie kwasów. Nie przywierają do nich kleje, materiały i inne pozostałości z procesu produkcji.

Nożyce krawieckie TiTanium o długości 21 cm - Ti814. Świetne do cięcia materiałów, folii, tworzyw sztucznych i kartonów. Są doskonałe zarówno do cienkich jaki i grubych materiałów. Niezastąpione w przemyśle tekstylnym.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
ETI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij