Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw mazaków Silhouette - 4 mazaki metaliczne

SILH-PEN-MTL2-B
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Zestaw metalicznych mazaków Silhouette, 4 kolory - SILH-PEN-MTL2-B

Bardzo dużą popularnością spośród akcesoriów do ploterów w naszym sklepie internetowym cieszą się produkty amerykańskiej marki Silhouette. To firma, która produkuje plotery tnące i dodatki do nich dedykowane dla kreatywnych hobbystów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wymienne ostrza różnego rodzaju, specjalne maty podkładowe, a także drobniejsze dodatki w postaci małych narzędzi do zdejmowania wyciętych elementów z folii lub do oczyszczania maty. Ciekawym dodatkiem są mazaki do plotera, które pozwolą zwiększyć Twoje możliwości twórcze.

Zestaw metalicznych mazaków Silhouette zawiera cztery pisaki o różnych kolorach. Z ich wykorzystaniem możesz w łatwy sposób zamienić swój ploter tnący w urządzenie do szkicowania z wysoką precyzją. Od teraz rysowanie skomplikowanych projektów może być łatwiejsze niż kiedykolwiek. Z mazakami Silhouette stworzysz unikatowe dekoracje w kolorach, których nie da się uzyskać na tradycyjnej drukarce. Z pewnością masz już kilka pomysłów jak wykorzystać piękne wyraziste kolory do dekorowania Twoich projektów. Każdy z pisaków wykreśla linię o szerokości 0,5 mm. W zestawie znajdują się pisaki o metalicznych kolorach:

  • brązowym
  • złotym
  • srebrnym
  • miedzianym

Żeby skorzystać z tych mazaków nie potrzebujesz żadnego dodatkowego uchwytu. Wybrany pisak po prostu umieszczasz bezpośrednio w uchwycie plotera, tak jak robi się to z ostrzem tnącym. Po wsunięciu mazaka pamiętaj o zamknięciu blokady.

Posiadacze ploterów Cameo 4, Cameo 4 PRO, Curio, Potrait 3 w komplecie z urządzeniem posiadają specjalny niebieski adapter - będzie on potrzebny do wykorzystania mazaków. Z kolei w przypadku starszych ploterów typu Cameo 1, Cameo 2, Cameo 3, Portrait 1 i Portrait 2 adapter nie jest potrzebny.

Zobacz jak używać mazaki Silhouette

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Pisak do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij