Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
29%

Zestaw do szycia - S

.ZESTAW DO SZYCIA S
Cena brutto
39.00  Cena regularna 54.97 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w środa

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

W zestawie otrzymasz:
 Zestaw do szycia - S, fig. 2
1  x 10.00 zł 8.55 zł
 Zestaw do szycia - S, fig. 3
1  x 8.99 zł 7.68 zł
 Zestaw do szycia - S, fig. 4
1  x 6.99 zł 5.98 zł
 Zestaw do szycia - S, fig. 5
1  x 28.99 zł 24.78 zł

W zestawie otrzymasz szpilki, miarkę krawiecką, dobrej jakości nożyczki i samoznikający pisak, czyli wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody z szyciem.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 5,56 zł (standardowa cena wszystkich produktów 50,55 zł).

W skład zestawu wchodzą:

Pisak krawiecki samoznikający - eti 120. Umożliwia precyzyjne nanoszenie oznaczeń na tkaniny i dzianiny. Ślad naniesiony można usunąć w każdej chwili przy pomocy pary wodnej, wody lub odczekać, aż sam zniknie (utleni się) po upływie 24 h (różowy), 48 h (fioletowy). Czas ten może różnić się w zależności od materiału oraz warunków otoczenia (cyrkulacji powietrza, wilgotności oraz temperatury).

Szpilki stalowe z szklanymi łebkami - eti 118. Pomagają precyzyjnie upinać kawałki materiałów, zabezpieczając je w ten sposób przed przesunięciem w trakcie szycia. Są smukłe, bardzo ostre i łatwo wbijają się w materiał (nie zaciągają włókien). Kolorowe łebki szpilek są dobrze widoczna na materiale i nie topią się podczas prasowania. Opakowanie zawiera 100 sztuk szpilek w różnych kolorach o długości 3 cm.

Uniwersalna miarka krawiecka - eti 105. Wysokiej jakości miarka (centymetr krawiecki), dwustronna (z jednej strony biała, z drugiej żółta), z dużymi, wyraźnymi cyframi i podziałką. Nie rozciąga się, co gwarantuje stabilność pomiarów. Długość miarki – 150 cm, szerokość, 19 mm.

Nożyczki hobbystyczno-rzemieślinicze (18 cm) - Titanium Ti700. Bardzo poręczne, uniwersalne nożyczki z 30-letnią gwarancją, przeznaczone do ciecia papieru, kartonu, tkanin i dzianin. Mają ostrza utwardzone tytanem, więc są odporne na rdzewienie, ścieranie, działanie kwasów. Miękki, antypoślizgowy uchwyt zapewnia wysoki komfort pracy.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
INNY

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij