Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
10%

Zestaw do czyszczenia maszyny

.ZESTAW DO CZYSZCZENIA MASZYNY
Cena brutto
40.38  Cena regularna 44.87 
40.38 zł
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Złóż zamówienie w ciągu  2 godzin

W zestawie otrzymasz:
1  x 23.99 zł 21.59 zł
1  x 15.99 zł 14.39 zł
1  x 4.89 zł 4.40 zł

W zestawie otrzymasz olej wazelinowy, sprężone powietrze i pędzelek do czyszczenia. Dzięki temu kompletowi jeszcze lepiej zadbasz o kondycję swojej maszyny i sprawisz, że będzie Ci dłużej służyła.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 4,22 zł (standardowa cena wszystkich produktów 44,21 zł).

W skład zestawu wchodzą:

Olej wazelinowy - Spirit 2 - 400 ml. Spirit 2 to nietoksyczny, niebrudzący olej wazelinowy. Idealny do punktowego smarowania i konserwacji szwalniczych maszyn domowych i przemysłowych. Duże opakowanie wystarczy na dłużej i pomoże utrzymać maszynę w dobrej formie.

Turbo dmuchawka – gaz w sprayu - Spirit 65 - 400 ml. Środek popularnie zwany sprężonym powietrzem. Skutecznie wydmuchuje drobiny brudu i kurzu z rozmaitych urządzeń. Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia mechanizmów precyzyjnych. Pozwala na usunięcie zabrudzeń i kurzu z trudno dostępnych miejsc (np. chwytacze maszyn do szycia).

Pędzelek do czyszczenia - eti 111. Dwustronny pędzelek do czyszczenia maszyn do szycia. Ułatwia usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzenia, resztki nici i materiałów z trudniej dostępnych miejsc. Pędzelek o metalowej konstrukcji ze sztywnym włosiem jest trwały i wygodny. Pomaga dbać o czystość maszyny i przez to wydłuża jej żywotność.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
SPIRIT

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij