Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
6%

Zestaw 100 szpilek + poduszka magnetyczna

.ZESTAW SZPILKI + PODUSZKA MAGNETYCZNA
Cena brutto
26.38  Cena regularna 27.98 
25.58 zł
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin.

W zestawie otrzymasz:
1  x 7.99 zł 6.39 zł

W zestawie otrzymasz okrągłe 100 sztuk szpilek stalowych z kolorowymi, szklanymi łebkami oraz poduszkę magnetyczną na szpilki. Dzięki temu zestawowi w sposób precyzyjny upniesz materiały przed szyciem, a poduszka magnetyczna pozwoli Ci utrzymać porządek, gdyż idealnie nadaje się do przechowywanie igieł, szpilek, agrafek.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 4,13 zł (standardowa cena wszystkich produktów 39,12 zł).

W skład zestawu wchodzą:

Szpilki stalowe z szklanymi łebkami - eti 118. Pomagają precyzyjnie upinać kawałki materiałów, zabezpieczając je w ten sposób przed przesunięciem w trakcie szycia. Są smukłe, bardzo ostre i łatwo wbijają się w materiał (nie zaciągają włókien). Kolorowe łebki szpilek są dobrze widoczna na materiale i nie topią się podczas prasowania. Opakowanie zawiera 100 sztuk szpilek w różnych kolorach o długości 3 cm.

Poduszka magnetyczna na szpilki - eti 911. Idealnie sprawdza się w przechowywaniu wszystkich drobnych metalowych elementów, wykorzystywanych przy szyciu (szpilki, igły, agrafki itp.). Dzięki bardzo mocnemu magnesowi umieszczonemu w środku i specjalnemu kształtowi, uniemożliwia rozsypanie igieł czy szpilek. Dodatkowo siła magnesu umieszczonego w tej poduszce pozwala zbierać szpilki nawet z dywanów czy wykładzin. Ergonomiczny kształt poduszki idealnie pasuje do dłoni.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
ETI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij