Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Workoplecak PIKSELE RÓŻOWY (zestaw do uszycia + wykrój) DIY

DIY WORKOPLECAK PIKSELE WZ. 2 RÓŻOWY
Cena brutto
27.99 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Zestaw do samodzielnego uszycia workoplecaka - RÓŻOWE PIKSELE

Workoplecaki to kapitalny przykład tego, że moda zatacza koło. Bez wątpienia wielu z Was doskonale pamięta plecaki-worki, które nosiło się ze sobą na lekcje wychowania fizycznego. Wtedy był to prosty sposób na zabranie ze sobą butów i stroju sportowego. Dziś plecaki w formie prostego worka stają się znów coraz popularniejsze. Współczesne workoplecaki znajdziesz w setkach różnorodnych wzorów, kolorowe, z motywami zwierząt, folkowymi czy bajkowymi. Nasze workoplecaki mają jeszcze jedną cechę - są przygotowane własnoręcznie przez Ciebie. Tak! To workoplecak DIY do samodzielnego uszycia. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy, z których stworzysz swój nowy worek na spacery i wycieczki.

Do uszycia workoplecaka będzie Ci potrzebna zwykła wieloczynnościowa maszyna do szycia. Jeśli posiadasz owerlok - przyda się, lecz nie jest on niezbędny, możemy wykorzystać ścieg zygzakowy bądź ścieg owerlokowy z Twojej maszyny do szycia. Przydatna będzie Ci praska do zaciskania oczek, ponieważ linki workoplecaka będziemy przepuszczać przez oczka kaletnicze. Poziom trudności twórca tego wzoru określił jako bardzo łatwy, zachęcając do uszycia workoplecaka wszystkie osoby początkujące.

Ważne! Przed uszyciem nie należy prać, ani dekatyzować panelu z tkaniny wodoodpornej.

W kartonowym pudełku umieszczone są wszystkie elementy zestawu DIY:

  • panel panoramiczny z tkaniny wodoodpornej 74x45 cm (+/- 5%)
  • oczka kaletnicze zaciskowe
  • sznurek
  • pasek materiału wodoodpornego na odszycie tunelu na sznurek (jedna z opcji wykonania tunelu na sznurek)
  • krótka papierowa instrukcja

Workoplecak występuje w jednym uniwersalnym rozmiarze, po uszyciu jego wymiary wynoszą:

  • wysokość ≈ 41 cm
  • szerokość ≈ 35 cm

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy spory wybór workoplecaków w różnym stylu, dzięki temu każdy może znaleźć idealną propozycję dla siebie. Niezależnie od tego jaki styl preferujesz, stale poszerzająca się gama produktów w naszej ofercie z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Modne wzory, atrakcyjna kolorystyka, motywy zwierzęce, bajkowe ale i stonowane wzory. Przejrzyj dostępne warianty i wybierz ten który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rodzaj zestawu DIY:
Workoplecak
Poziom trudności:
Bardzo łatwy

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij