Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Torba Texi na maszynę do szycia MAXI

TEXI TORBA DO MASZYNY MAXI
Cena brutto
169.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Duża torba na maszynę do szycia TEXI MAXI

Kiedy nie używasz swojej maszyny warto, aby pozostała ona z daleka od kurzu, pyłów i wszelkich zabrudzeń. Niestety wiele spośród maszyn do szycia dostępnych na rynku nie posiada w komplecie odpowiednich pokrowców lub są one wątpliwej jakości. Rozwiązaniem tego problemu może być uniwersalna torba Texi na maszynę do szycia.

Z myślą o osobach posiadających maszyny o nieco większym rozmiarze od standardowego w naszej ofercie pojawiła się torba Texi MAXI. Jest ona o siedem centymetrów szersza, tym samym pozwala na przechowywanie maszyn, dla których zwykła torba okazuje się zbyt wąska. Przykładem takiej maszyny może być Singer HD 6605, który z powodzeniem zmieścimy do torby MAXI.

Wygodnie otwierana na zamek duża komora umożliwa łatwe wkładanie i wyjmowanie maszyny. Pokrowiec posiada utwardzone dno. Z przodu z kolei umieszczona została dodatkowa kieszeń, która pomieści dodatkowe akcesoria, nici, zapasowe igły i wszystko to, co zawsze powinno być blisko pod ręką. Torba świetnie sprawdza się do przechowywania maszyny oraz jej bezpiecznego przeworzenia.

W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy torby do przechowywania maszyn do szycia kilku różnych producentów, co pozwala Ci na wybór zarówno odpowiedniego rozmiaru, jak i samego stylu i wyglądu pokrowca.

Torba TEXI MAXI ma następujące rozmiary:

  • Szerokość - 47 cm
  • Wysokość - 32 cm
  • Głębokość - 22 cm
Producent:
TEXI
Typ produktu:
  • Torba / walizka

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij