Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Torba Łucznik na maszynę do szycia

ŁUCZNIK TORBA
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Torba firmy Łucznik na maszynę do szycia

Torba na maszynę do szycia o uniwersalnych wymiarach. Doskonale zabezpiecza maszynę przed kurzem i brudem, a także stanowi ułatwienie w czasie transportu maszyny do szycia.
Dno torby jest twarde, boki usztywnione, a na spodzie znajdują się nóżki, co dodatkowo zabezpiecza torbę i maszynę do szycia przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami i zamoczeniem. Materiał jest odporny na zabrudzenia, a torba lekka i wyposażona w wygodne uchwyty do przenoszenia.
Wnętrze torby wyposażono w 3 duże, zapinane na rzep kieszenie, w których można przechowywać wyposażenie maszyny lub dodatkowe akcesoria krawieckie. Dodatkowo na torbie znajduje się przegroda, do której można wsunąć kartkę z danymi kontaktowymi właściciela, w razie zagubienia torby.

Rozmiary torby [GxWxS]: 25x33x42 cm (pasuje do większości maszyn do szycia o standardowej wielkości, w tym do wszystkich Łuczników, z wyłączeniem modeli Carmen, Dorota, Teresa).

Producent:
ŁUCZNIK
Typ produktu:
  • Torba / walizka

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij