Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Stolik powiększający pole pracy do Texi Fox 25

.TEXI FOX 25 STOLIK
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Stolik powiększający pole pracy do maszyny do szycia Texi Fox 25

Stolik powiększający pole pracy doskonale sprawdza się podczas szycia dużych powierzchni. Duży, stabilny blat stolika pozwala zdecydowanie łatwiej poradzić sobie z większymi projektami. Posiada składaną nóżkę, która może być szybko złożona lub rozłożona.

Stolik pasuje do maszyny TEXI FOX 25. Jego szerokość to 36 cm, z kolei długość 26 cm.

W ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy rozmaite akcesoria niezbędne do szycia takie jak igły i nici oraz dodatkowe akcesoria opcjonalne, które poprawiają komfort codziennej pracy z maszyną. Do takich dodatków należą stoliki powiększające pole robocze, których rolą jest sprawić, by materiał podczas szycia nie zsuwał się i nie naciągał pod własnym ciężarem. W efekcie zawsze dążymy do poprawy komfortu pracy i zwiększenia precyzji i estetyki wykonywanych przez Ciebie projektów. Każda maszyna ma nieco inną bryłę, inny kształt, tym samym dobór stolika niekoniecznie zawsze będzie możliwy. W naszym sklepie staramy się na bieżąco aktualizować ofertę akcesoriów o nowe dodatki, które pojawiają się na polskim rynku. W sklepie ETI Radość Szycia znajdziesz tylko oryginalne produkty, dzięki czemu masz pewność, że będą one odpowiednie dla Twojego modelu maszyny.

Producent:
TEXI
Typ produktu:
  • Stolik powiększający pole pracy
Pasuje do:
  • TEXI FOX 25

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij