Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Silhouette Pick MeUp do układania małych elementów

SILH-TOOL-04-IND-3T
Cena brutto
34.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Silhouette Pick MeUp - narzędzie do układania drobnych elementów SILH-TOOL-04-IND-3T

Podczas pracy z ploterem można wykorzystać szereg akcesoriów dodatkowych. Akcesoria do ploterów przydają się podczas wykonywania różnych zdań dlatego wciąż dbamy o poszerzanie naszej oferty. Pochodząca z Ameryki marka Silhouette pilnuje, aby wybór dodatków do ploterów tej firmy był szeroki. Produkty firmy Silhouette spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są zarówno akcesoria drobne, maty, zamienne ostrza, adaptery do narzędzi czy mazaki Silhouette.
Dostępność szerokiej gamy produktów dodatkowych w połączeniu z funkcjonalnym, nowoczesnym ploterem to przepis na wykonanie niemal każdego zdania. Z akcesoriami dodatkowymi Twoje możliwości twórcze znacznie wzrosną.

Silhouette Pick me up to narzędzie z lepką końcówką, w kształcie długopisu. Lepka końcówka służy do podnoszenia i układania drobnych elementów, takich jak dżety, koraliki, cyrkonie czy kawałki papieru. Narzędzie to stworzone zostało z myślą o pracy z małymi elementami. Przekręcaniem końcówki narzędzia można dozować lepkość tego akcesorium. Jest również do dyspozycji wyjmowany rysik z tyłu narzędzia, dzięki któremu można dociskać małe kawałki papieru.

Możemy sobie ułatwić to trudne i często denerwujące zadanie, dlaczego by więc tego nie zrobić? Zakup Silhouette Pick me up to koniec nerwów i stresu związanego z przenoszeniem drobnych elementów, które ciężko czasem złapać nawet pincetą.
Sprawdź również inne akcesoria do pracy z ploterem, polecamy Twojej uwadze zestaw narzędzi Silhouette, zawierający najbardziej przydatne dodatki do pracy z folią i papierem.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Akcesoria do dżetów
  • Akcesoria do małych detali
Pasuje do plotera:
  • BROTHER CM
  • BROTHER SDX
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij