Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Profesjonalne obcinaczki do nitek Mundial

.MUNDIAL 801-4.1/2"
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Profesjonalne obcinaczki do nitek Mundial

Podręczne obcinaczki do nitek są niezastąpione zarówno w profesjonalnej szwalni, jak i w każdej małej, domowej pracowni. Dla najbardziej wymagających posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego kute obcinaczki do nitek Mundial.

Obcinaczki tego rodzaju zaprojektowano z myślą o szybkim i dokładnym cięciu. Specjalny mechanizm sprężynowy natychmiast otwiera ostrza po każdym wykonanym cięciu. Ostrza ucinaczek wykonano z kutej stali,a ich doskonała ostrość zapewnia długotrwałe czyste cięcie.

Firma Mundial wywodzi się z Brazylii, a jej początki sięgają 1896 roku. Początkowo zajmowała się produkcją lamp, w dalszej kolejności sztućców i profesjonalnych noży kuchennych, by na początku lat 90 uruchomić pełną parą produkcję nożyczek dla hobbystów i profesjonalistów. Kute nożyczki Mundial dla przemysłu są obecne w naszej ofercie ponad 10 lat, zapewniając stale wysoką jakość dla wymagających użytkowników.

Poręczne, komfortowe i niezawodne obcinaczki.
Mogą być używane przez osoby prawo- i leworęczne.

  • Całkowita długość: 11.5 cm
  • Długość ostrza: 2.5 cm
Producent:
MUNDIAL
Długość nożyczek:
  • 11,5 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij