Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Prasa termiczna Texi do kubków

.TEXI HP-1112HM
Cena brutto
2190.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Prasa termiczna do kubków

Prasa termotransferowa do nanoszenia grafik, logotypów na powierzchnię kubków. Łatwa w obsłudze. 5" ekran dotykowy.

Wygodna w obsłudze prasa termiczna dedykowana do pracy z kubkami. TEXI HP-1112HM to urządzenie, które pozwoli Ci w łatwy sposób wykonać unikatowe, trwałe dekoracje na kubkach. Począwszy od prostych logotypów, napisów z imionami czy dedykacji, po zdjęcia i ilustracje. Precyzyjny mechanizm zaciskowy równo rozprowadza temperaturę i nacisk, zapewniając idealne nadruki. Prasa termotransferowa TEXI jest łatwa też w obsłudze, dzięki czemu może być z powodzeniem używana zarówno przez profesjonalistów i hobbystów.

Do obsługi prasy TEXI HP-1112HM służy spory dotykowy panel sterujący o przekątnej 5 cali. Wpływa on wyraźnie na wygodę użycia prasy, pozwala na szybkie ustawienie temperatury i czasu nagrzewania. Przy je go użyciu można dotykowym możesz też ustawić język, czas, jednostkę temperatury (stopnie Celsjusza/ Fahrenheita) a także przeglądać statystyki. Prasa termotransferowa do kubków ma wytrzymałą stalową konstrukcję, a nowoczesna nieprzywierająca powierzchnia zapewnia łatwe czyszczenie maszyny.

Podstawowe parametry prasy Texi HP-0408FC

  • Maksymalna temperatura: 225°C
  • Dokładność temperatury: +/- 0,5%
  • Waga urządzenia: 8,5 kg
  • Zasilanie: 220 V
  • Pobór mocy: 300 W
Producent:
TEXI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij