Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Prasa termiczna Texi 38 x 38 cm, płaska

.TEXI HP-1515F-T
Cena brutto
3590.00 
Dostępność: Wysyłka zajmie około 3-5 dni
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Płaska prasa termotransferowa TEXI HP-1515F-T

Prosta w obsłudze płaska prasa termiczna do nanoszenia nadruków na koszulkach, bluzach czy torbach.

TEXI HP-1620F-T to nowoczesna prasa termotransferowa do nanoszenia nadruków na odzieży i materiałach reklamowych. Ten rodzaj znakowania charakteryzuje się wysoką trwałością. Urządzenie pozwoli na wykorzystanie wszystkich typów folii termotransferowych: flex, flock, metalic, glitter, folii silikonowych, a także na wgrzewnie gotowych haftowanych aplikacji. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego zwolnienia docisku i wyłącznik czasowy, co pozwala uniknąć przegrzania nadruków. Dodatkowo na górze umieszczone jest pokrętło regulujące siłę nacisku płyty.

Prasa termiczna Texi do koszulek

Prasa TEXI HP-1515F-T została skonstruowana w oparciu o solidną, stalowo-aluminiową konstrukcję. Obsługa urządzenia jest wykonywana z poziomu panelu dotykowego. Ustawiamy na nim wszystkie parametry pracy, przede wszystkim czas i temperaturę. Ustawienia można zapisywać w pamięci do późniejszego wykorzystania pod zdefiniowanymi przez użytkownika nazwami. System pomieści nawet 99 takich zapisanych na stałe konfiguracji. Panel obsługowy daje również dostęp do ustawień, m.in. możemy przełączyć się pomiędzy pracą w jednostkach celsjusza lub fahrenheita, a także ustawić zegar i podejrzeć statystyki pracy prasy. Nowoczesna antyprzywierająca powierzchnia płyty zapewnia bezproblemową pracę bez przylepiania się tekstyliów minimalizując ryzyko przypaleń.

W sprzedaży dostępna jest również większa wersja tej prasy mająca powierzchnię 40 x 50 cm - Texi HP-1620F-T.

Podstawowe parametry prasy Texi HP-1515F-T

  • Rozmiar płyty grzewczej: 15" x 15" tj. ok. 38 x 38 cm
  • Maksymalna temperatura: 225°C
  • Dokładność temperatury: +/- 0,5%
  • Waga urządzenia: 43 kg
  • Zasilanie: 220 V
  • Pobór mocy: 1500 W

Ze względu na swój rozmiar i wagę, urządzenie jest wysyłane przesyłką paletową. Dostawca dowozi przesyłkę pod wskazany adres, lecz bez wniesienia. Prosimy pamiętać o tym, szczególnie biorąc pod uwagę sporą wagę urządzenia.

Producent:
TEXI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij