Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Prasa termiczna Galaxy Hobby Boy 21 x 30 cm, płaska

.HOBBY BOY 2
Cena brutto
1450.00 
Dostępność: Wysyłka zajmie około 3-5 dni
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Prasa termiczna Galaxy Hobby Boy 2

Prasa umożliwia profesjonalne wgrzewanie aplikacji, termotransfer, sublimację ( wklejanie: folii flex i folii flock, papierów do druku laserowego, flizeliny itp). Dedykowana jest do wykonywania prac (nadruków, klejenia) na powierzchniach płaskich. Będzie więc idealna do pracy z torbami, koszulkami, puzzlami, elementami odzieży, podkładkami pod mysz i wieloma gadżetami reklamowymi. Przyda się również w hafciarstwie do podklejania obszarów flizeliną przed wykonaniem haftu.

Dzięki dość dużej powierzchni grzewczej można z jej pomocą tworzyć projekty w formacie do A4 (23 x 30 cm). Prasa posiada regulowany docisk oraz regulację temperatury do 221°C. Dzięki sygnalizatorowi dźwiękowemu sama poinformuje o upływie czasu wskazanego do optymalnego przyklejenia surowca. Tylko z taką prasą możliwe jest uzyskanie równomiernego nacisku, temperatury i odpowiedniego czasu potrzebnego do właściwego przyklejenia flizeliny, wgrzania prasowanki (naprasowanki) itp. Prasa otwiera się samoczynnie, co wpływa na duży komfort pracy z prasą.

To idealny sprzęt do pracy w domu (pracy chałupniczej), w zakładach krawieckich, agencjach reklamowych produkujących gadżety reklamowe.

Producent:
GALAXY

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij