Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
18%

Ostrze Kraft Blade – do ploterów starszego typu

SILH-BLADE-KRAFT
Cena brutto
99.00  Cena regularna 120.00 
99.00 zł
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Ostrze Silhouette Kraft Blade do cięcia grubszych materiałów (SILH-BLADE-KRAFT)

W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy różnorodneakcesoria do ploterów tnących. Znajdziesz tutaj zarówno drobne przydatne narzędzia do pracy z folią, delikatnym papierem, jak i wymienne ostrza, zapasowe maty czy specjalne mazaki do szkicowania. Jednym z producentów, który cieszy się dużą popularnością jest amerykańska firma Silhouette, która produkuje urządzenia dla osób z zamiłowaniem do tworzenia indywidualnych kartek okolicznościowych, unikatowych wizytówek, szablonów czy napisów z folii na koszulki. Dla posiadaczy Silhouette Cameo 1, 2, 3 oraz ploterów Portrait 1, 2, 3 proponujemy specjalne ostrze Silhouette Kraft Blade, które umożliwia wycinanie w jeszcze grubszych materiałach o grubości do 2 mm.

Ostrze Silhouette Kraft Blade - jak się spisuje?

Cięcie tym ostrzem różni się od sposobu używania standardowego lub automatycznego ostrza. Pracując z grubszymi materiałami, niezbędne jest wykonanie kilku przejść, przy każdym kolejnym zmieniając wysunięcia noża i jego nacisk. Pierwsze przejście wykonujemy przy stosunkowo niewielkim wysunięciu noża i nacisku, z kolei na kolejne przejścia stopniowo zwiększamy te parametry, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.
Należy koniecznie pamiętać o tym, by nie wysuwać ostrza na wartość większą, niż wynosi grubość ciętego materiału!

Tego rodzaju ostrze obraca się pod wpływem nacisku. Każdorazowo gdy wycinamy kąt, urządzenie wykona dodatkową ścieżkę która pozwoli ostrzu na obrócenie się.

Ostrze można wykorzystać z ploterami Silhouette Cameo 1, 2, 3 a także Portrait 1, 2, 3 i Curio. Z kolei wykorzystując adapter dołączony w zestawie z ploterem możemy użyć te ostrze w modelach Cameo 4
W zestawie znajdują się 2 sztuki.

Nie zaleca się stosowania tego ostrza do cięcia elementów mniejszych niż 1 cm, aby uniknąć pękania materiału lub uszkodzenia ostrza.

Do prawidłowego działania narzędzia konieczna jest aktualizacja oprogramowania firmware oraz software do najnowszej wersji:

  • https://www.silhouetteamerica.com/firmware
  • https://www.silhouetteamerica.com/software
Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Nóż do plotera
Pasuje do plotera:
  • PORTRAIT 1
  • PORTRAIT 2
  • PORTRAIT 3
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij