Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
POLECAMY

Ostrze Kraft Blade do Silhouette (2 szt.)

SILH-BLADE-KRAFT-2
Cena brutto
120.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Ostrze Silhouette Kraft Blade do cięcia grubszych materiałów (SILH-BLADE-KRAFT-2)

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy różnego rodzaju akcesoria do ploterów tnących, od drobnych dodatków pomocnych w zdejmowaniu wyciętych fragmentów folii czy delikatnego papieru, po zapasowe maty i wymienne ostrza. Jednym z polecanych przez nas producentów jest amerykańska firma Silhouette dostarczająca urządzenia dla osób z zamiłowaniem do tworzenia kartek okolicznościowych, indywidualnych wizytówek, szablonów czy napisów z folii na koszulki. Dla posiadaczy Silhouette Cameo 4 proponujemy specjalne ostrze Kraft Blade, które pozwala na wycinanie w jeszcze grubszych materiałach o grubości 2 / 3 mm.

Ostrze Kraft Blade Silhouette pasuje do:

 • Cameo 4 / PRO / PLUS
 • Cameo 5
 • Curio 2

W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

Jak używać ostrza Silhouette Kraft Blade?

Cięcie tym ostrzem różni się od sposobu używania standardowego lub automatycznego ostrza. Wycinanie w grubym materiale wymaga wykonania kilku przejść z różnymi ustawieniami stopnia wysunięcia noża i jego nacisku. Pierwsze przejście powinno być wykonane na stosunkowo niewielkim wysunięciu noża i nacisku. Na kolejne przejścia należy stopniowo zwiększać te parametry aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu finalnego.
Nigdy nie należy wysuwać ostrza na wartość większą niż grubość materiału!

W najnowszych ploterach Silhouette Cameo 4 znajduje się czujnik, który potrafi rozpoznać rodzaj narzędzia umieszczonego w uchwycie. Podczas korzystania z ostrza obrotowego Kraft Blade automatycznie włączona zostanie funkcja "Smart Cut" pozwalająca na stosowanie tego narzędzia.
Ten typ ostrza charakteryzuje się tym, że obraca się pod wpływem nacisku. Oznacza to, że do wycinania kątów konieczne jest wykonanie dodatkowej ścieżki, która pozwoli na obrócenie się ostrza.

Nie zaleca się stosowania tego ostrza do cięcia elementów mniejszych niż 1 cm, aby uniknąć pękania materiału lub uszkodzenia ostrza.

Do prawidłowego działania narzędzia konieczna jest aktualizacja oprogranowania firmware oraz software do najnowszej wersji:

 • https://www.silhouetteamerica.com/firmware
 • https://www.silhouetteamerica.com/software
Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
 • Nóż do plotera
Pasuje do plotera:
 • SILHOUETTE CAMEO 4
 • SILHOUETTE CAMEO 4 PLUS
 • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO
 • SILHOUETTE CAMEO 5
 • SILHOUETTE CURIO 2

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij