Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyczki precyzyjne OLFA (13 cm)

OLFA SCS-4
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Krótkie, precyzyjne nożyczki OLFA SCS-3

Profesjonalne nożyczki o bardzo krótkim ostrzu (3,5 cm) wykonanym ze stali nierdzewnej. Idealne do prac wymagających wysokiej precyzji, sprawdzą się w pracowni krawieckiej, hafciarskiej, modelarskiej. Powiększona rękojeść mieści 3 palce, dając znacznie większy komfort podczas cięcia, nie męczy dłoni. Wykonana z solidnego tworzywa sztucznego ABS, jest symetryczna odpowiednia dla praworęcznych i leworęcznych.

Nożyczki sprawdzą się do cięcia tkanin i dzianin, obcinania nitek, wycinania w papierze. Całkowita długość nożyczek to 12,7 cm, z kolei samo ostrze ma długość 3,5 cm. Spiczaste czubki sprzyjają zachowaniu wysokiej precyzji przy wycinaniu drobnych detali. W nożyczkach zastosowano sprawdzoną metodę łączenia ostrzy z użyciem sprężystej podkładki zapewniając idealny docisk ostrzy względem siebie przez cały czas użytkowania nożyczek. Nożyczki produkowane w Japonii.

Producent:
OLFA
Długość nożyczek:
  • 13 cm
Długość ostrza:
  • 3.5 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij