Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyczki KAI hobbystyczne, krawieckie (16.5 cm)

PRYM 610522
16,5 cm
Cena brutto
49.00  Cena regularna 59.00 
49.00 zł
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Uniwersalne nożyczki krawieckie KAI 1165

Średniej długości nożyczki o szerokim zastosowaniu: możesz wykorzystać je zarówno do cięcia papieru, jak i tekstyliów. Ostrza nożyczek wykonane zostały ze stali nierdzewnej, mają długość 7 cm, podczas gdy całkowita długość nożyczek wynosi 16,5 cm. Charakterystyczna dla hobbystycznej serii nożyczek szaro-czerwona rękojeść dobrze rzuca się w oczy, co ułatwi Ci szybkie odnalezienie nożyczek w krawieckim przyborniku.

Nożyczki KAI są bardzo popularne na całym świecie, cenione za doskonałą jakość wykonania. Nożyczki tną równo na całej długości ostrza, gładko, nie strzępią. Ostrza zachowują ostrość przez długi czas. Rękojeść wykonano z tworzywa sztucznego, które jest przyjemne w dotyku i zapewnia pewny chwyt. Ich niewielka waga sprawia, że nie męczą dłoni nawet przy dłuższych sesjach.

Nożyczki hobbystyczne KAI znajdziesz w naszym sklepie dostępne w trzech rozmiarach, wybierz dokładnie takie jakie potrzebujesz. Możesz też skorzystać z promocyjnego zestawu, w ramach którego wyposażysz się kompleksowo w krótkie, precyzyjne nożyczki, średnie uniwersalne oraz wyprofilowane nożyce krawieckie.

  • Długość nożyczek: 16,5 cm
  • Długość ostrza: 7 cm
Producent:
KAI
Długość nożyczek:
  • 16,5 cm
Długość ostrza:
  • 7 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna
Waga nożyczek:
  • 50 g

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij