Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyczki Fiskars uniwersalne Gloria (21cm)

FISKARS 1000826
Cena brutto
99.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Nożyczki uniwersalne Fiskars Gloria (21 cm)

Poszukując dla siebie nożyczek krawieckich możesz odczuć przytłaczającą mnogość modeli, rozmiarów i różnych zastosowań. Na samym początku warto więc zastanowić się do czego maja posłużyć Twoje nowe nożyczki. Duże, cięższe, kute nożyce krawieckie są optymalnym wyborem dla profesjonalistów, krawcowych prowadzących własny zakład czy atelier. Lżejsze nożyczki z rękojeścią z tworzywa będą lepszym wyborem dla osób hobbystycznie zajmujących się szyciem, są bardziej poręczne, dostatecznie ostre i co istotne - wyraźnie tańsze.

Nożyczki krawieckie Fiskars to jedne z najczęściej wybieranych przez początkujących i hobbystów akcesoria do cięcia. W dużym stopniu wynika to z bardzo dobrej opinii, jaką cieszą się nożyczki Fiskars. Zarówno większe uniwersalne nożyczki, jak i te mniejsze dedykowane do precyzyjnych cięć i wycinania detali charakteryzują się wyśmienitą ostrością i trwałością.

Wśród uniwersalnych nożyczek swoim wyglądem uwagę zwracają nożyczki Fiskars Gloria o charakterystycznym kwiatowym motywie. To ciekawa alternatywa dla klasycznych, pomarańczowych nożyczek Fiskars. Ich ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej, precyzyjnie wyszlifowana krawędź, z kolei rękojeść wyprofilowana została w taki sposób, by dłoń nie męczyła się nadmiernie podczas pracy. Nożyczki są przystosowane dla osób praworęcznych. Producent poleca swoje nożyczki do cięcia rozmaitych tkanin i dzianin, ale równie dobrze sprawdzą się jako uniwersalne domowe nożyczki.

Uniwersalne nożyczki Fiskars Gloria 1000826 są o całkowitej długości 21 cm, a same ostra są o długości 9 cm. Ten model nożyczek Fiskars jest wyjątkowy również pod względem wizualnym, zamiast klasycznych pomarańczowych uchwytów zastosowany piękny i nowoczesny design kwiatowy.

  • Długość całkowita: 21 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Nożyczki dla praworęcznych

Producent:
FISKARS

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij