Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Nożyczki uniwersalne Fiskars Flower (21 cm)

FISKARS 1023989
Cena brutto
64.90 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Uniwersalne nożyczki Fiskars Flower o długości 21 cm

Uniwersalne nożyczki Fiskars mogą być stosowne zarówno do typowo domowych zastosowań, jak i sprawdzą się w krawieckim kąciku. To jedne z chętniej wybieranych nożyczek przez amatorów szycia, ze względu na bardzo pochlebne opinie krążące wokół tych produktów. Choć nie są to najtańsze nożyczki, odwdzięczają się świetną precyzją cięcia. Ostrza są ostre na całej długości i zachowują swoją ostrość przez bardzo długi czas.

Lekka, wykonana z tworzywa rękojeść jest wyprofilowana dla osób praworęcznych. Daje dobrą kontrolę nad cięciem i dostateczny komfort, by używać nożyczek nawet podczas dłuższych sesji. Ostrza nożyczek Fiskars Flower wykonane są ze stali nierdzewnej, mają precyzyjnie oszlifowaną krawędź, która tnie gładko na całej długości ostrza, aż po sam czubek. Te nożyczki mają 21 cm wielkości, są więc dość uniwersalnymi nożyczkami o szerokim zastosowaniu. W modelu Flower rękojeść nożyczek została pomalowana w charakterystyczny kwiatowy wzór. W naszej ofercie możesz znaleźć też nożyczki Fiskars o klasycznych, pomarańczowych rączkach.

Szukając dla siebie nożyczek krawieckich w pierwszej chwili możesz zwariować od przytłaczającej ilości różnych modeli. Dlatego już na starcie warto zastanowić się do czego będą potrzebne Twoje nowe nożyczki. Zupełnie inne wybierzesz, jeśli ich głównym zadaniem będzie wyłącznie odcinanie nitek po skończonym szyciu, czy usuwanie niechcianych nitek z haftu, a kompletnie inne nożyczki sprawdzą się gdy chcesz używać ich do krojenia materiału. Niezależnie od tego jaki rodzaju nożyczek jest Ci potrzebny, szeroka oferta ETI Radość Szycia pozwoli na wybór amatorskich lub profesjonalnych rozwiązań dopasowanych do Twoich oczekiwań.

  • Długość całkowita: 21 cm
  • Długość samego ostrza: 9 cm
  • Nożyczki dla praworęcznych
Producent:
FISKARS
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 83 g

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij