Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyce uniwersalne OLFA (17cm, mikroząbki)

OLFA SCS-2
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Uniwersalne nożyczki OLFA SCS-2

Satysfakcjonujący efekt Twojej pracy zależy nie tylko od materiałów, jakich używasz ale w równie dużym stopniu od narzędzi, z jakich korzystasz. Niezależnie od tego czy szyjesz amatorsko, sporadycznie i tylko na swój własny użytek czy trudnisz się szyciem zawodowo i to Twój sposób na życie - dobór odpowiednich nożyczek jest kluczem do komfortowej, wydajnej pracy.

OLFA to firma produkująca akcesoria do ręcznego cięcia w Japonii, nieprzerwanie od 1956 roku. Jest jedną z wiodących marek wśród hobbystów ale i profesjonalistów. Nożyczki OLFA SCS-2 są stosunkowo niewielkie, mają 17 cm, a samo ostrze 5,5 cm długości. Sprawdzą się dla rękodzielników, miłośników szycia i patchworku, modelarzy. Nożyczki mają szeroką gamę zastosowań, od prac z papierem, tekturą, folią czy cienkimi arkuszami tworzyw sztucznych, przez zastosowania krawieckie: tkaniny, dzianiny, filc, skóra. Producent rekomenduje te nożyczki również do cięcia kevlaru i włókna kevlarowego.

Rękojeść nożyczek jest wykonana z dobrej jakości tworzywa ABS, jest symetryczna dzięki czemu z powodzeniem nożyczki mogą używać praworęczne i leworęczne osoby. Dobre wyprofilowanie i ukształtowanie rękojeści sprzyja komfortowej pracy, nawet wielogodzinnej. Ostrza nożyczek wykończone zostały mikroząbkami na dolnym ostrzu, dając lepsze podtrzymanie lekkich, wiotkich materiałów podczas cięcia. Tego rodzaju ostrza dobrze sprawdzą się też przy cięciu grubych, trudnych materiałów.

Narzędzia OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia zachowaj ostrożność. Narzędzia przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci!

Producent:
OLFA
Długość nożyczek:
  • 17 cm
Długość ostrza:
  • 5,5 cm
Rodzaj ostrza:
z mikroząbkami
Rękojeść:
  • uniwersalna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij