Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyce uniwersalne OLFA (16cm, mikroząbki)

OLFA SCS-3
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Uniwersalne nożyczki OLFA z mikroząbkami

Tanie, poręczne nożyczki OLFA SCS-3 posiadają ostrza ze stali nierdzewnej. Dolne z ostrzy wykończone zostało mikroząbkami, które zapobiegają ślizganiu się i zsuwaniu materiału z ostrza podczas cięcia. Dzięki wygodnej, symetrycznie uformowanej rękojeści z wysokiej jakości tworzywa ABS z nożyczek mogą komfortowo korzystać osoby lewo- i praworęczne.

Nożyczki OLFA równie łatwo i dokładnie tną delikatne, wiotkie folie i tkaniny jak też sztywne arkusze kartonu. Ze względu na stosunkowo nieduży rozmiar są polecane do wycinania drobnych elementów i detali. Całkowita wielkość tych nożyczek to 16 cm, z kolei samo ostrze ma 6,5 cm. Są lekkie, poręczne, nie męczą dłoni nawet podczas długiego używania.

Nożyczki OLFA SCS-3 wykorzystasz do:

  • uniwersalne zastosowania: papier, karton, bibuła, tektura, folia
  • krawieckie zastosowania: lekkie tkaniny, dzianiny,
  • precyzyjne cięcie drobnych detali

Do czyszczenia nożyczek zalecamy wykorzystanie miękkiej szmatki, radzimy unikać stosowania wody i środków czyszczących. Pamiętaj, że nożyczki podobnie jak inne ostre narzędzia należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent:
OLFA
Długość nożyczek:
  • 16 cm
Długość ostrza:
  • 6.5 cm
Rodzaj ostrza:
z mikroząbkami
Rękojeść:
  • uniwersalna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij