Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyce uniwersalne OLFA (14cm, mikroząbki)

OLFA SCS-1
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Uniwersalne nożyczki OLFA z mikroząbkami

Nożyczki to podstawowe i nieodłączne akcesorium każdej krawcowej, niezależnie czy szyciem zajmujesz się wyłącznie amatorsko, czy jest to Twój sposób na życie. Solidne nożyczki krawieckie będą cechować się znacznie dłuższą żywotnością, niż budżetowe modele. Dla osób wymagających polecamy wybór renomowanych marek takich jak japońska firma OLFA.

Praca z nożyczkami Olfa zdecydowanie należy do wygodnych zajęć. Rękojeść została symetrycznie wyprofilowana, pozwala korzystać z nożyczek leworęcznym i praworęcznym. Ostrza wykonane zostały ze stali nierdzewnej, a dolne ostrze dodatkowo posiada specjalne mikroząbki. Mają one za zadanie stablizację materiału podczas cięcia, sprzyja to cięciu bardzo lekkich, wiotkich materiałów lub przeciwnie – tych wyjątkowo grubych.

Ostrze połączone zostały z wykorzystaniem sprężystej podkładki gwarantującej odpowiedni docisk ostrzy względem siebie i tym samym skuteczne, gładkie cięcie. Akcesoria japońskiej marki OLFA polecamy zarówno hobbystom, jak i profesjonalistom. Wysoka jakość wykonania sprawia, że to narzędzia na lata

Nożyczki OLFA SCS-1 wykorzystasz do:

  • uniwersalne zastosowania: papier, karton, bibuła, tektura, folia
  • krawieckie zastosowania: tkaniny, dzianiny, filc, skaj, skóra
  • cięcie kevlaru, zarówno tkanin jak i włókna
  • precyzyjne cięcie drobnych detali

Do czyszczenia nożyczek zalecamy wykorzystanie miękkiej szmatki, radzimy unikać stosowania wody i środków czyszczących. Pamiętaj, że nożyczki podobnie jak inne ostre narzędzia należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent:
OLFA
Długość nożyczek:
  • 14 cm
Długość ostrza:
  • 4 cm
Rodzaj ostrza:
z mikroząbkami
Rękojeść:
  • uniwersalna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij