Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż tarczowy YJ-65 (wysokość cięcia 22 mm)

RSD-65
Cena brutto
389.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Nóż tarczowy RSD-65 / YJ-65 do cięcia tkanin, dzianin, dermy, skóry

Sklep internetowy ETI Radość Szycia to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko świetne maszyny do szycia i rozmaite akcesoria potrzebne do komfortowej pracy, lecz także przyrządy i narzędzia przydatne w pracowniach i warsztatach. Jednymi z takich urządzeń są noże tarczowe, które pozwalają na szybkie, wydajne cięcie materiałów i przygotowanie ich do dalszej obróbki.

Noże do tkanin takie jak RSD-65 sprawdzą się także do cięcia materiałów dzianinowych, a nawet dermy czy skóry. Nóż posiada obrotowe ostrze tnące, którego średnica wynosi 65 mm. W komplecie znajduje się również zapasowe ostrze. Takie ostrze pozwala na uzyskanie wysokości cięcia do około 22 mm. Nóż przeznaczony jest do cięcia jednej lub większej ilości warstw materiału. Wraz z urządzeniem w komplecie również zapasowe szczotki do silnika. Nóż podłącza się do standardowej instalacji elektrycznej 230V. W porównaniu do innych tego typu urządzeń jest stosunkowo lekki, jego masa to 1,2 kg.

W naszym sklepie internetowym posiadamy także dostępne oddzielnie zapasowe ostrza do noża RSD-65 oraz kamień ostrzący do noża RSD-65.

Producent:
JAPSEW
Średnica ostrza:
65 mm
Wysokość cięcia:
22 mm
Pobór mocy:
150 W
Waga noża:
1.2 kg

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij