Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż krążkowy TEXI o średnicy 45mm + 5 ostrzy

TEXI 4106
Cena brutto
46.90 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Nóż krążkowy TEXI ⌀45 mm z dodatkowymi ostrzami

Świetne narzędzie do prac patchworkowych, wycinania w papierze, skórze czy winylu. Nóż krążkowy umożliwia cięcie kilku warstw materiałów jednocześnie co wyraźnie usprawnia przygotowywanie kawałków materiału tego samego rozmiaru i kształtu. Ostrze noża wykonane jest z wysokiej jakości stali, dając mu doskonałą ostrość i trwałość. Odpowiednio wyprofilowana rączka zapewnia komfortową pracę nawet podczas wielogodzinnych sesji. Z myślą o bezpieczeństwie nóż posiada specjalną blokadę i osłonę ostrza. W komplecie z nożem znajduje się 5 dodatkowych ostrzy, wśród nich dwa specjalne: tnące w kształcie ząbków i fal.

Do komfortowej i bezproblemowej pracy z nożem krążkowym niezbędna jest specjalna mata podkładowa do cięcia, której zadaniem jest zabezpieczyć powierzchnię Twojego biurka przed porysowaniem oraz jednocześnie zminimalizować zużywanie się ostrza. Maty występują w kilku rozmiarach, do najpopularniejszych należą małe maty 30 x 45 cm, średnie 45 x 60 cm, oraz najbardziej popularne duże maty 90 cm x 60 cm.

Wiemy jak ważne dla komfortowej pracy są noże krążkowe, dlatego w naszym sklepie internetowym zebraliśmy spory wybór noży o różnych średnicach ostrza. Możesz dobrać nóż z większym ostrzem gdy planujesz wycinanie wielu warstw jednocześnie lub nóż o mniejszym ostrzu, który pozwoli na wykonywanie precyzyjniejszych cięć przykładowo po łukach. To świetna alternatywa do sprawnego krojenia materiałów, którą szczególnie cenią sobie osoby szyjące patchwork.

Producent:
TEXI
Średnica ostrza:
45 mm
Typ ostrza:
  • Faliste
  • Proste
  • Ząbkowane

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij