Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nóż krążkowy Fiskars o średnicy 45 mm

FISKARS 1003910
Cena brutto
69.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

FISKARS 1003910 - nóż krążkowy z ostrzem o średnicy 45 mm

Nóż krążkowy idealnie nadaje się do cięcia papieru, tektury, tkanin, dzianin czy skóry. Pozwala na precyzyjne i komfortowe cięcie. Ponadto, duże ostrze noża pozwala skutecznie ciąć ciąć kilka warstw materiałów jednocześnie. Ostrze noża wykonane jest z dobrej jakości stali nierdzewnej, ma bardzo ostrą krawędź, która gwarantuje gładkie, pewne i dokładne cięcie. Uchwyt noża ma ergonomiczny kształt - pewnie leży w dłoni i nie ślizga się. Jest wygodny w użyciu zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych - można łatwo przełożyć ostrze na drugą stronę. Co ważne, nóż wyposażono w specjalną blokadę, która ma zmniejsza ryzyko skaleczenia się, a także zabezpiecza ostrze, gdy nie używamy noża.
Do cięcia nożem krążkowym niezbędne jest zastosowanie specjalnej maty podkładowej, która zabezpieczy ostrze przed stępieniem czy wyszczerbieniem, a jednocześnie ochroni blat przed uszkodzeniem. Kliknij tutaj i poznaj polecane przez nas maty krojcze.
Ostrze noża można wymienić, stosując ostrza o prostej linii cięcia (Fiskars 1003862 lub Fiskars 1003909) bądź linii cięcia w kształcie zygzaka (Fiskars 1003735).

Producent:
FISKARS
Średnica ostrza:
45 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij