Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri czarna 50000 m

ARIADNA SIRI 180 50000M KOLOR 799
Cena brutto
79.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri 50 tys metrów, grubość 180, biała

Produkty, które zgromadziliśmy w naszym sklepie pochodzą prosto od sprawdzonych dostawców. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór nici do haftowania. Dzięki filtrowaniu dostępnemu na stronie z łatwością podzielisz nici na dwa główne rodzaje: nici spodnie i nici górne. W hafcie komputerowym to rozróżnienie jest bardzo istotne. Nici wierzchnie występują w wielu rozmaitych kolorach, z kolei nici spodnie spotkasz najczęściej w kolorze białym i czarnym, są one również wyraźnie cieńsze. Dla osób, które sporo haftują dobrym rozwiązaniem jest zakup dużych szpulek nici spodnich, które w zakupie wypadają korzystniej. Jedną z nici spodnich, które proponujemy sąnici spodnie Ariadna Siri o dużym nawoju 50 000 metrów.

Nici Ariadna SIRI 180 powstają w całości z ciętych włókien poliestrowych. Są produkowane z przeznaczeniem jako nici podkładowe do haftu komputerowego. Nici są cienkie, a dodatkowo ich niewielka waga liniowa umożliwia nawinięcie na szpulę bardzo dużej ilości nici, tym samym są bardzo wydajne. Nici Ariadna Siri charakteryzują się dużą odpornością na wysoką temperaturę, chlorowanie i inne środki piorące. Nici zapewniają trwałe połączenie z nicią wierzchnią.

Nici Ariadna Siri posiadają certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. Oznacza to, że spełniają wymagania odnośnie bezpieczeństwa produktów. Można je z powodzeniem zastosować do haftowania ubrań i akcesoriów dla niemowląt i dzieci do lat 3. Produkty oznaczone tym symbolem mają sprawdzony, bezpieczny skład.

W naszym sklepie posiadamy również nici Ariadna Siri w kolorze czarnym

  • Grubość: 180
  • Nawój: 50 tys metrów
Producent:
ARIADNA
Rodzaj nici:
  • Nić spodnia
Nawój:
  • 50000 m

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij