Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri biała 50000 m

ARIADNA SIRI 180 50000M KOLOR 0000
Cena brutto
79.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri 50 tys metrów, grubość 180, biała

Wśród produktów, które czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym znajdziesz dobrej jakości nici do haftowania. W hafcie komputerowym rozróżniamy dwa główne typy nici. Pierwszą z nich stanowią nici wierzchnie, które występują w różnorodnych, pięknych kolorach. Drugim rodzajem są z kolei nici spodnie, zwane też podkładowymi, które występują w kolorze białym i czarnym. Są to nici znacznie bardziej cienkie. Dla osób, które haftują bardzo dużo znacznie bardziej ekonomicznym wyborem są duże nawoje nici. Tym osobom proponujemy nici spodnie Ariadna Siri w dużym nawoju 50 000 metrów.

Nici Ariadna SIRI 180 powstają w całości z ciętych włókien poliestrowych. Są produkowane z przeznaczeniem jako nici podkładowe do haftu komputerowego. Nici są cienkie, a dodatkowo ich niewielka waga liniowa umożliwia nawinięcie na szpulę bardzo dużej ilości nici, tym samym są bardzo wydajne. Nici Ariadna Siri charakteryzują się dużą odpornością na wysoką temperaturę, chlorowanie i inne środki piorące. Nici zapewniają trwałe połączenie z nicią wierzchnią.

Nici Ariadna Siri posiadają certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. Oznacza to, że spełniają wymagania odnośnie bezpieczeństwa produktów. Można je z powodzeniem zastosować do haftowania ubrań i akcesoriów dla niemowląt i dzieci do lat 3. Produkty oznaczone tym symbolem mają sprawdzony, bezpieczny skład.

W naszym sklepie posiadamy również nici Ariadna Siri w kolorze czarnym

  • Grubość: 180
  • Nawój: 50 tys metrów
Producent:
ARIADNA
Rodzaj nici:
  • Nić spodnia
Nawój:
  • 50000 m

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij