Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri biała 50000 m

ARIADNA SIRI 180 50000M KOLOR 0000
Cena brutto
69.99 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Nić spodnia do haftu Ariadna Siri 50 tys metrów, grubość 180, biała

Wśród produktów, które czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym znajdziesz dobrej jakości nici do haftowania. W hafcie komputerowym rozróżniamy dwa główne typy nici. Pierwszą z nich stanowią nici wierzchnie, które występują w różnorodnych, pięknych kolorach. Drugim rodzajem są z kolei nici spodnie, zwane też podkładowymi, które występują w kolorze białym i czarnym. Są to nici znacznie bardziej cienkie. Dla osób, które haftują bardzo dużo znacznie bardziej ekonomicznym wyborem są duże nawoje nici. Tym osobom proponujemy nici spodnie Ariadna Siri w dużym nawoju 50 000 metrów.

Nici Ariadna SIRI 180 powstają w całości z ciętych włókien poliestrowych. Są produkowane z przeznaczeniem jako nici podkładowe do haftu komputerowego. Nici są cienkie, a dodatkowo ich niewielka waga liniowa umożliwia nawinięcie na szpulę bardzo dużej ilości nici, tym samym są bardzo wydajne. Nici Ariadna Siri charakteryzują się dużą odpornością na wysoką temperaturę, chlorowanie i inne środki piorące. Nici zapewniają trwałe połączenie z nicią wierzchnią.

Nici Ariadna Siri posiadają certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. Oznacza to, że spełniają wymagania odnośnie bezpieczeństwa produktów. Można je z powodzeniem zastosować do haftowania ubrań i akcesoriów dla niemowląt i dzieci do lat 3. Produkty oznaczone tym symbolem mają sprawdzony, bezpieczny skład.

W naszym sklepie posiadamy również nici Ariadna Siri w kolorze czarnym

  • Grubość: 180
  • Nawój: 50 tys metrów
Producent:
ARIADNA
Rodzaj nici:
Nić spodnia
Nawój:
  • 50000 m

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij