Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mata podkładowa Fiskars (45x30 cm)

FISKARS 1003894
Cena brutto
109.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Mata podkładowa o wymiarach 60x45 cm i grubości 2 mm marki Fiskars

Wytrzymała duża dwustronna mata podkładowa (szara). Idealnie nadaję do cięcia na niej różnych surowców (tkanin, tektury, skóry, papieru itp) nożami krążkowymi, rękodzielniczymi, skalpelami itp. Mata chroni blat stołu przed uszkodzeniem, jednocześnie umożliwia na wykonanie precyzyjnego cięcia. Mata jest samoregenerująca, dzięki czemu po wykonaniu nacięcia zasklepia się. Posiada delikatnie porowatą powierzchnię, dzięki czemu krojony materiał dobrze na niej leży, nie przesuwa się podczas krojenia.

Mata posiada zaznaczoną podziałkę w centymetrach oraz calach (każda jednostka na jednej stronie maty); wyznaczone kąty (30°,45°,60°) oraz linie równoległe. Dodatkowo ten konkretny model maty ma wyszczególnione innym kolorem kilka standardowej wielości kwadratów. Pozwolą one na łatwiejsze ułożenia we właściwym miejscu materiału na macie, docenią to osoby krojące sugerujące się liniami maty. Duży rozmiar maty pozwoli na realizacje wielu projektów w wygodny sposób. Mata jest stosunkowo lekka.

Wymiary maty podkładowej: 45x30 cm, grubość 2 mm
Jednostka miary: centymetry oraz cale

Produkt ten idealnie nadaje się dla osób szyjących patchwork, chcących szybko wykroić powtarzalne elementy. Mata z nożem krążkowym i linijką umożliwia krojenie od razu z kilku warstwach tkaniny, dzięki czemu uzyskujemy dużą dokładność wycinanego kształtu oraz oszczędzamy czas.

Mata z powodzeniem nadaje się również w modelarstwie oraz szeroko pojętym rękodziele artystycznym.

W ofercie naszego sklepu dostępne są również inne rozmiary mat podkładowych oraz nożyki.

Wskazówki dotyczące maty patchworkowej: mata lubi leżeć płasko (nie zginać, nie rolować); mata nie lubi dużego ciepła, ani nasłonecznienia; zimno również jej nie służy (najlepiej przechowywać ją w temperaturze pokojowej). Jeśli kroisz materiał z włosiem to ewentualne jego resztki z maty usuniesz przy użyciu gumki do mazania.
Jeśli weźmiesz pod uwagę wskazówki dotyczące jej użytkowania, będzie Ci świetnie służyć przez długi okres.

Producent:
FISKARS
Rozmiar maty:
45 x 30 cm
Grubość maty:
2 mm
Rodzaj maty:
dwustronna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij