Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mata podkładowa OLFA A3 (45 x 30 cm)

OLFA RM-IC-C-RC
Cena brutto
69.99 
Dostępność: Brak
 

Mata podkładowa do cięcia OLFA RM-IC-C-RC (A3)

Mata do cięcia przy użyciu noży krążkowych. Chroni blat przed zniszczeniem oraz samo ostrze przed szybkim stępieniem. Niezbędna w każdej pracowni, w której korzysta się z noży o ostrzu obrotowym Na powierzchni maty jest nadrukowana siatka oraz linie wyznaczające kąty (30°, 45°, 60°, 90°). Mata po obu stronach posiada specjalną powierzchnię do cięcia, z kolei w środku dodatkową warstwę usztywniającą i zabezpieczającą przed przecięciem jej na wylot. Podkładowe maty do cięcia są niezastąpione dla rękodzielników, modelarzy.

Maty OLFA z serii RM-IC zostały zaprojektowane z myślą o cięciu nożami krążkowymi, które nie wymagają użycia dużej siły. Dlatego grubość maty jest nieznacznie mniejsza, niż w przypadku uniwersalnych mat i wynosi 1.6 mm. To ekonomiczne rozwiązanie do hobbystycznego wykorzystania. Mata jest dwustronna, po jednej stronie ma podziałkę wyznaczoną w centymetrach a po drugiej w calach. Rozmiar tej maty to 45 x 30 cm , co jest bardzo bliskie popularnemu formatowi A3.

Maty podkładowe koniecznie należy przechowywać na płasko, nie wolno ich zwijać. Trzymaj swoją matę w temperaturze pokojowej, z daleka od źródeł ciepła. Nie wystawiaj jej również na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Dla długiej żywotności maty warto unikać wielokrotnego cięcia ciągle w tym samym miejscu. Czyszcząc mat wykorzytaj wilgotną miękką szmatkę, nie stosuj środków czyszczących z alkoholem czy rozpuszczalnikami.

Mat nie wolno używać do cięcia nożem OLFA MC-45 i MC45/DX, które tną pod kątem.

Producent:
OLFA
Rozmiar maty:
45 x 30 cm
Grubość maty:
1,6 mm
Rodzaj maty:
dwustronna

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij