Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mata PixScan Silhouette Curio A4 – 8,5” x 12” (21,6 x 30 cm)

SILH-CURIO-MAT-PIX12
Cena brutto
79.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Mata PixScan Silhouette Curio A4 8,5” x 12” - CURIO-MAT-PIX12

Wśród akcesoriów do ploterów, które możesz zobaczyć w naszym sklepie przeważają produkty firmy Brother oraz amerykańskiego producenta Silhouette. To marki znane z produkcji ploterów tnących przeznaczonych do hobbystycznego użytku. Obok świetnych ploterów tnących w naszym asortymencie możesz znaleźć również szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, które przydadzą się podczas pracy z ploterem. W kilku kategoriach rozmieściliśmy przede wszystkim wymienne ostrza, maty podkładowe, a także drobniejsze akcesoria takie jak narzędzia do zdejmowania wyciętych elementów folii z mat czy wreszcie same folie przylepne do Twoich projektów. Wybierając zakupy w naszym sklepie masz pewność, że produkt, który otrzymasz jest oryginalny i kompatybilny z Twoim ploterem.

Specjalna mata PixScan Silhouette pozwala na wycinanie grafik czy rysunków bez stosowania opcji Print&Cut. Wykorzystasz ją na przykład gdy posiadasz zakupiony gotowy, zadrukowany arkusz ze wzorami. Aby je precyzyjne wyciąć wystarczy sparować matę z aparatem/ploterem, a następnie umieścić na niej arkusz ze wzorami. Po wykonaniu zdjęcia i wgraniu go do programu będziemy mogli nanieść precyzyjne linie cięcia. Ten egzemplarz maty jest dostosowany do pracy z ploterami Silhouette Curio.

Wymiary zewnętrzne maty wynoszą około 34 cm na 26 cm, z kolei samobszar cięcia jest zbliżony do formatu A4 - ok 21 na 30 cm.

Ten model maty PixScan Silhouette pasuje do ploterów:

 • Silhouette Curio
 • Jak używa się matę Silhouette PixScan?

  Aby wycinać kształty z papieru musimy wykonać kilka kroków:

  • Na początku konieczne będzie skalibrowanie maty z telefonem lub skanerem, którego używamy
  • Następnie umieszczamy papier na macie i wykonujemy zdjęcie
  • Zdjęcie importujemy do programu
  • W programie możemy teraz nanieść linie cięcia i przesłać projekt do plotera

  Zobacz jak używa się matę PixScan

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
 • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
 • SILHOUETTE CURIO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij