Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Maszyna do szycia Janome DXL603 plus stolik

.JANOME DXL603 + STOLIK
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 
W zestawie otrzymasz:
1  x 119.99 zł 80.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz komputerową maszynę do szycia Janome DXL603 wraz ze stolikiem powiększającym pole pracy.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę do szycia Janome DXL603 To nowoczesna, komputerowa maszyna do szycia bardzo intuicyjna w obsłudze z funkcjami, które pokocha zarówno osoba rozpoczynająca przygodę z szyciem, jak i ta bardziej doświadczona. Maszyna do szycia Janome DXL603 została wyposażona w 30 programów ściegowych, wśród których znajdziemy zarówno te najważniejsze jak ścieg prosty (stebnowy), zygzak, ścieg elastyczny, kryty, ścieg owerlokowy, a także piękne ściegi dekoracyjne (ozdobne) i 8 rodzajów automatycznego obszywania dziurki na wymiar guzika. Wybór ściegów jest bardzo prosty i odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych pod ekranem led, który poza wyświetlaniem numeru wybranego ściegu i jego optymalną długością i szerokością podpowiada także jaką stopkę do niego zastosować.Dużą zaletą maszyny do szycia Janome DXL603 jest 6-stopniowy, regulowany docisk stopki, 7-punktowy system transportu materiału i chwytacz rotacyjny, dzięki któremu maszyna pracuje cicho, a wymiana dolnej szpulki jest prosta i szybka. Aby ułatwić użytkownikowi szycie na modelu DXL603 firma Janome wyposażyła ją w kilka praktycznych funkcji, jak np. start/stop, pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie (estetyczne zabezpieczenie ściegów przed pruciem), suwak prędkości szycia, wygodny nawlekacz igły, obcinacz nici umieszczony na obudowie maszyny, oświetlenie led, wolne ramię (wygodne wykańczanie rękawów, nogawek) i schowek na akcesoria ułatwiający utrzymanie porządku. Maszyna do szycia Janome DXL603 jest dobrze wyposażona i solidnie wykonana. To doskonała propozycja dla osób początkujących, jak i tych już szyjących hobbistycznie, szukających prostej w obsłudze maszyny, która pomoże im uszyć wiele pięknych ubrań, dodatków i elementów dekoracyjnych do domu.

  • Stolik powiększający pole pracy o wymiarach 40x28 cm doskonały podczas szycia większych elementów. Odchylane nóżki mogą być szybko złożone lub rozłożone, a każda nóżka posiada gumowaną końcówkę, która zabezpiecza stolik przed przesuwaniem się i pozwala na regulację wysokości
Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij