Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje
1%

Maszyna do szycia Brother BQ25 plus torba na maszynę

.BROTHER BQ25 + TORBA
maszyna z torbą
Cena brutto
930.00  Cena regularna 939.00 
845.00 zł
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w piątek

Złóż zamówienie w ciągu  21 godzin.

W zestawie otrzymasz:
1  x 89.00 zł 80.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Brother BQ25 z praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Brother BQ25
    To mechaniczna, solidna maszyna do szycia. Ma 25 programów ściegowych z możliwością regulacji długości każdego ściegu. Wśród nich użytkownik znajdzie wszystkie najważniejsze ściegi użytkowe (prosty, zygzak, kryty, potrójny prosty, owerlokowy) oraz wiele ściegów dekoracyjnych. Maszyna posiada możliwość szycia igłą podwójną.
    Brother BQ25 wyposażony jest w chwytacz rotacyjny, system zatrzaskowego mocowania stopek, 6-punktowy transport oraz automatyczny nawlekacz igły, ułatwiający przewleczenie nici przez oczko igły. Dzięki tym funkcjom, maszyna Brother BQ25 to doskonały model dla osób rozpoczynających przygodę z szyciem, jak i osób potrzebujących prostej, niezawodnej maszyny do szycia.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
BROTHER

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij