Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
3%

Maszyna do szycia Brother BQ25 plus torba na maszynę

.BROTHER BQ25 + TORBA
Cena brutto
770.00  Cena regularna 789.99 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 3 dni robocze)
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

W zestawie otrzymasz:
 Maszyna do szycia Brother BQ25 plus torba na maszynę, fig. 3
1  x 69.99 zł 50.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Brother BQ25 z praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Brother BQ25
    To mechaniczna, solidna maszyna do szycia. Ma 25 programów ściegowych z możliwością regulacji długości każdego ściegu. Wśród nich użytkownik znajdzie wszystkie najważniejsze ściegi użytkowe (prosty, zygzak, kryty, potrójny prosty, owerlokowy) oraz wiele ściegów dekoracyjnych. Maszyna posiada możliwość szycia igłą podwójną.
    Brother BQ25 wyposażony jest w chwytacz rotacyjny, system zatrzaskowego mocowania stopek, 6-punktowy transport oraz automatyczny nawlekacz igły, ułatwiający przewleczenie nici przez oczko igły. Dzięki tym funkcjom, maszyna Brother BQ25 to doskonały model dla osób rozpoczynających przygodę z szyciem, jak i osób potrzebujących prostej, niezawodnej maszyny do szycia.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
BROTHER