Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Maszyna do szycia Brother BQ17 plus torba na maszynę

.BROTHER BQ17 + TORBA
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 
W zestawie otrzymasz:
1  x 89.00 zł 80.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Brother BQ17 z praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Brother BQ17
    To mechaniczna maszyna wyposażona w nowoczesny chwytacz rotacyjny. Posiada 17 ściegów, wśród których znajdują się ściegi użytkowe oraz dekoracyjne. Przy pomocy jednego pokrętła, użytkownik wybiera ścieg i od razu może rozpocząć szycie, bez konieczności dostosowania jego szerokości czy długości. Maszyna posiada 6-punktowe ząbki transportera, które gwarantują dobry transport materiałów (tkanin) o różnej grubości. Stopki montowane są przy maszynie na zatrzask (popularny system mocowania stopek) umożliwiający ich wygodną i szybką wymianę.
    Będzie to maszyna idealna dla osób rozpoczynających przygodę z szyciem.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
BROTHER

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij