Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Linijka do patchworku i quiltingu Fiskars (15x15cm)

FISKARS 1023903
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Składana linijka do patchworku i quiltingu o wymiarach 8x8''

Przezroczysta akrylowa linijka do rysowania i cięcia. Jest niezastąpiona przy krojeniu elementów patchworku. Dzięki składanej formie najlepiej sprawdzi się przy krojeniu trójkątów, ale również elementów kwadratowych, prostokątnych i rombów itp. Linijka sprawdzi się przy wykonywaniu rysunków technicznych oraz wszelkich pracach hobbystycznych np. tworzeniu kartek okolicznościowych czy pracach modelarskich.
Linijka pozwoli odmierzyć równolegle linie, a także wyznaczyć kąty: 45- i 90-stopni. Linijka podzielona jest na dwie części, a każda z nich ma linie w innych kolorach (czarny, pomarańczowy), dzięki czemu odmierzanie zarówno na jasnych jak i na ciemnych materiałach jest wygodne, a numeracja zawsze będzie czytelna.
Dodatkową zaletą linijki jest wygoda jej przechowania, można ją złożyć po przekątnej w trójkąt. Dzięki zastosowaniu akrylu najwyższej jakości, linijka jest trwała i będzie służyć przy tworzeniu wielu wspaniałych projektów.

Wymiary:
8x8'' (po złożeniu trójkąt), grubość 3 mm
Podziałka: cale (kolor linii czarny oraz pomarańczowy)

Producent:
FISKARS

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij