Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Klips do spinania materiałów

KLIPS MAŁY
1 sztuka
Cena brutto
0.98 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Klips do spinania materiałów

Zapomnij o uciążliwym wbijaniu szpilek w celu przytrzymania szytego materiału lub kilku jego warstw. Teraz służą do tego wygodne, kolorowe klipsy, które nie kłują, nie wyginają się i nie ma problemu ze znalezieniem ich, gdy upadną na podłogę.

Wykonany z przezroczystego tworzywa klips ma metalową blaszkę dociskową. W efekcie bardzo stabilnie przytrzymuje nawet kilka warstw materiałów, również cięższych tkanin. W przeciwieństwie do szpilki klamerka nie robi dziur, nie zostawia śladów na przytrzymywanych materiałach. Ma płaską podstawę, więc nie rysuje płytki ściegowej, ani obudowy maszyny. Pozwala szyć bardzo blisko krawędzi klipsa. Oszczędza czas i pomaga w uzyskaniu profesjonalnego efektu.

Ponadto, dzięki kilkustopniowej podziałce umieszczonej na podstawie, klipsy można z łatwością zapiąć w równej odległości od krawędzi materiału. To idealne rozwiązanie do szycia patchworku, pikowania i tworzenia wszelkich oryginalnych projektów wymagających precyzji. Klamerki są również polecane dla szyjących dzieci (brak ryzyka ukłucia się, jak to ma miejsce w przypadku szpilek). Mogą być używane również do spinania notatek, utrzymania porządku w dokumentach, wieszania na sznurku pocztówek, zdjęć czy pamiątek itp.

Całkowita długość klipsu to około 3,5 cm

Producent:
TEXI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij