Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️

Klips mały do materiałów

KLIPS MAŁY
Cena brutto
0.98 
Dostępność: Brak
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Mały klips do materiałów (klamerka krawiecka, żabka do tekstyliów) – 2,6 cm.

Zapomnij o uciążliwym wbijaniu szpilek w celu przytrzymania szytego materiału lub kilku jego warstw. Teraz służą do tego wygodne, kolorowe klipsy, które nie kłują, nie wyginają się i nie ma problemu ze znalezieniem ich, gdy upadną na podłogę.

Wykonany z przezroczystego tworzywa klips ma metalową blaszkę dociskową. W efekcie bardzo stabilnie przytrzymuje nawet kilka warstw materiałów, również cięższych tkanin. W przeciwieństwie do szpilki klamerka nie robi dziur, nie zostawia śladów na przytrzymywanych materiałach. Ma płaską podstawę, więc nie rysuje płytki ściegowej, ani obudowy maszyny. Pozwala szyć bardzo blisko krawędzi klipsa. Oszczędza czas i pomaga w uzyskaniu profesjonalnego efektu.

Ponadto, dzięki kilkustopniowej podziałce umieszczonej na podstawie, klipsy można z łatwością zapiąć w równej odległości od krawędzi materiału. To idealne rozwiązanie do szycia patchworku, pikowania i tworzenia wszelkich oryginalnych projektów wymagających precyzji. Klamerki są również polecane dla szyjących dzieci (brak ryzyka ukłucia się, jak to ma miejsce w przypadku szpilek). Mogą być używane również do spinania notatek, utrzymania porządku w dokumentach, wieszania na sznurku pocztówek, zdjęć czy pamiątek itp.

Cena dotyczy 1 szt. Kolory są wybierane losowo.

Warto mieć pod ręką również KLIPSY ŚREDNIE oraz KLIPSY DUŻE.

Producent:
INNY

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij