Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog
9%

Hafciarka Elna 830 eXpressive + program hafciarski Janome Digitizer MBX

.Elna 830 EX + DIGITIZER MBX

maszyna z programem profesjonalnym MBX

Cena brutto
9999.00  Cena regularna 10998.00 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 3 dni robocze)
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

W zestawie otrzymasz:
 Hafciarka Elna 830 eXpressive + program hafciarski Janome Digitizer MBX, fig. 1
1  x 5999.00 zł 5181.35 zł
 Hafciarka Elna 830 eXpressive + program hafciarski Janome Digitizer MBX, fig. 4
1  x 4999.00 zł 4817.65 zł

W zestawie otrzymasz nowoczesną, bogato wyposażoną hafciarkę komputerową Elna 830 eX wraz z najnowszą wersją profesjonalnego programu do projektowania haftów Janome Digitizer MBX v. 5.0. Dzięki temu zestawowi tworzenie własnych unikatowych wzorów stanie się łatwe, jak nigdy dotąd.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 1 499 zł (standardowa cena wszystkich produktów 10 998,00 zł).

Zestaw zawiera:

Hafciarkę komputerową Elna 830 eXpressive. Jednoigłowa hafciarka o bardzo dużym polu haftu 280 x 200 mm pozwoli Ci w łatwy sposób spersonalizować i ozdobić t-shirty, ręczniki czy poduszki. Łatwość obsługi zapewnia duży i czytelny ekran dotykowy, ukazujący menu urządzenia w języku polskim. We wbudowanej pamięci znajduje się 160 gotowych do haftowania wzorów. Dzięki wbudowanemu portowi USB można bez trudu wyhaftować inne projekty. Elna 830 eX to rewelacyjne rozwiązanie zarówno dla użytku domowego, jak i do pracy w zakładzie usługowym.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.0. Profesjonalny program hafciarski stworzony przez australijską firmę Wilcom® specjalnie dla JANOME. Wersja ta jest pełna nowości, usprawnień. W porównaniu do poprzednika został całkowicie przebudowana wizualnie, dzięki temu dostęp do wszystkich narzędzi i ustawień jest jeszcze łatwiejszy. Podczas pracy z programem w wersji 5.0 zauważysz, że wiele rzeczy zostało usprawnionych: np. ulepszone zarządzanie kolorami nici, lepsza konwersja czcionek TrueType, możliwość symulacji haftu z włączoną wizualizacją. W programie znajdziesz wszystkie dostępne tamborki do maszyn JANOME, jak i możliwość stworzenia własnych tamborków. Dodatkowo możliwość zapisu plików w wielu formatach pozawala korzystać z programu przy hafciarkach wielu różnych firm. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że DIGITIZER MBX ver. 5.0 zadowoli wszystkich użytkowników chcących tworzyć profesjonalne projekty haftów.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
ELNA
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij