Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog
7%

Hafciarka Elna 830 eXpressive + program hafciarski Janome Digitizer Jr

.ELNA 830 EX + DIGITIZER JR

maszyna z programem podstawowym JR

Cena brutto
6599.00  Cena regularna 7098.00 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 3 dni robocze)
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  13 godzin.

W zestawie otrzymasz:
 Hafciarka Elna 830 eXpressive + program hafciarski Janome Digitizer Jr, fig. 1
1  x 5999.00 zł 5593.01 zł
 Hafciarka Elna 830 eXpressive + program hafciarski Janome Digitizer Jr, fig. 4
1  x 1099.00 zł 1005.99 zł

W zestawie otrzymasz wysokiej klasy profesjonalną hafciarkę jednoigłową Elna 830 eXpressive oraz podstawową wersję programu do projektowania haftów Janome Digitizer Jr v. 5.5. Stworzysz z nim autorskie projekty na swojej nowej Elnie 830 eX

Zestaw zawiera:

Hafciarkę komputerową Elna 830 eXpressive. Jednoigłowa hafciarka o bardzo dużym polu haftu 280 x 200 mm pozwoli Ci w łatwy sposób spersonalizować i ozdobić t-shirty, ręczniki czy poduszki. Łatwość obsługi zapewnia duży i czytelny ekran dotykowy, ukazujący menu urządzenia w języku polskim. We wbudowanej pamięci znajduje się 160 gotowych do haftowania wzorów. Dzięki wbudowanemu portowi USB można bez trudu wyhaftować inne projekty. Elna 830 eX to rewelacyjne rozwiązanie zarówno dla użytku domowego, jak i do pracy w zakładzie usługowym.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior. Program idealny na początek przygody z hafciarstwem. Pozwala na szybką zamianę prostych grafik i zdjęć na haft. Posiada duży zasób czcionek, dzięki którym uzyskuje się całkowitą swobodę przy tworzeniu napisów i monogramów. Obsługa programu jest łatwa, w szybki sposób można m.in. zarządzać kolorami, podszyciem, kolejnością haftowania. Program dzięki zapisywaniu plików w różnych formatach może z powodzeniem współpracować z hafciarkami innych marek.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
ELNA
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij