Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Hafciarka Brother M240ED + program hafciarski Ped Design Plus 2

.BROTHER M240ED + PED PLUS 2
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 
W zestawie otrzymasz:
1  x 0.00 zł
1  x 1870.00 zł 1820.00 zł

Kupując zestaw otrzymasz komputerową hafciarkę Brother M240ED i podstawowy program do projektowania haftów Brother Ped Plus 2. Zestaw pozwoli na tworzenie wyjątkowych haftów
Kupując w zestawie, oszczędzasz 600 zł (standardowa cena wszystkich produktów 4 540 zł).

Zestaw zawiera:

Hafciarkę komputerową Brother M240ED. To jedna z tańszych hafciarek jednoigłowych dostępnych na polskim rynku. Posiada pole haftu 100 x 100 mm i wiele funkcji wpływające na wygodę jej użytkowania tj. automatyczny nawlekacz nitki, czujnik zrywu nici górnej i dolnej, automatyczny obcinacz nitek.

Program do projektowania haftów Brother Ped Plus 2.To podstawowy program do projektowania haftów, umożliwiający projektowanie napisów, automatyczne zmienianie plików graficznych na haft oraz ręczne projektowanie prostych haftów. Dzięki programowi można w pełni wykorzystać możliwości hafciarki, przyśpieszyć tworzenie napisów oraz haftów, a także pracować komfortowo przy pomocy komputera, a nie tylko na ekranie hafciarki.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
BROTHER

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij