Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Parowiec Texi Master Plus

.TEXI MASTER PLUS
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Steamer Texi Master Plus

Steamer do odświeżania i wygładzania zagnieceń w pionie. Przy pomocy gorącej pary usuwa grzyby, roztocza i bakterie oraz brzydkie zapachy.

Parowiec Texi Master Plus pozwala na odświeżanie w pionie ubrań, firan i zasłon bez konieczności ich zdejmowania z karniszy czy wieszaków. Parowiec dobrze sprawdza się do prasowania bardzo delikatnych tkanin i ubrań trudnych do prasowania: z cekinami, koralikami, marszczeniami i innymi aplikacjami. Jednym słowem - świetnie sprawdzi się tam, gdzie nie możemy zastosować standardowego żelazka.

Stosując parowiec Texi unikniesz przypaleń czy wyświecenia materiału. Z powodzeniem można użyć go do czyszczenia mebli tapicerowanych, kanap czy dywanów. Jego wszechstronność sprawia, że idealnie sprawdzi się w sklepach odzieżowych, pracowniach krawieckich oraz hotelach i ośrodkach turystycznych.

Texi Master Plus jest lekki i mobilny dzięki wbudowanym kółkom, które pozwalają na jego wygodne przemieszczanie. W komplecie znajdziemy m.in. specjalną nasadkę do szczotkowania i zaprasowywania kantów. Urządzenie dysponuje teleskopowym, obrotowym wieszakiem z klipsami ułatwiającymi rozwieszenie prasowanych ubrań. Urządzenie posiada 12 - stopniową regulację siły wyrzutu pary. Pojemność zbiornika wynosi 3,8 l. . Pozwoli on na długą, nieprzerwaną pracę - około 70 minut. Do parowca można stosować wodę bezpośrednio z kranu.

Gwarancja, instrukcja

  • Texi Master Plus jest objęty 12 miesięczną gwarancją.
    Gwarancja jest ważna na terenie Polski.
  • Instrukcja obsługi Texi Master Plus - zapoznaj się.
Producent:
TEXI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij