Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw 6 nici metalizowanych do szycia Ariadna Metallic Sky (niebo)

ARIADNA METALLIC SKY
Cena brutto
32.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Zestaw nici metalicznych Ariadna Metallic Sky

Metalizowane nici do szycia ozdobnego. Sześć szpulek: 2x 150m + 4x 250m.

W ofercie sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór nici do szycia dzięki czemu niezależnie czy jesteś dopiero na początku swojej przygody z szyciem i potrzebujesz kilku podstawowych kolorów nici, czy pierwsze kroki masz już dawno za sobą i realizujesz bardziej wyszukane, oryginalne projekty z całą pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. Polskie nici Ariadna należą do bardzo chętnie wybieranych produktów. Obok standardowych nici do szycia możesz znaleźć także nici metalizowane Ariadna Metallic, które świetnie sprawdzą się do ozdabiania, personalizacji ubrań, kostiumów czy wykańczania szatek chrzcielnych.

W komplecie znajduje się 6 różnego koloru nici metalicznych, spośród nich 4 są gładkie, z kolei dwie pozostałe ze względu na użycie nici poliestrowej z oplotem z nici metalizowanej posiadają dość specyficzną strukturę. Te nici są idealne do oryginalnych projektów, pikowania, ozdobnego szycia. Obojętnie od sposobu ich zastosowania, pewne jest że będą lśnić i przykuwać wzrok. Skład nici zawiera 60% poliestru oraz 40% przędzy metalicznej.

Dla osób, które po raz pierwszy sięgają po nici metaliczne cenne mogą okazać się drobne wskazówki. Ta nić jest grubsza od standardowej, dlatego należy zadbać o to, by igła posiadała odpowiednio większe oczko, polecamy w tym celu wykorzystanie igieł do szycia nićmi metalicznymi. W trakcie szycia pomiędzy nicią a igła powstaje nieustanne tarcie, podczas szycia nicią metalizowaną jest ono wyraźnie większe. Żeby zminimalizować ryzyko zerwania nici, warto szyć ze zmniejszoną prędkością. Dodatkowo zaleca się zmniejszenie naprężenia górnej nici, a jeśli to możliwe umieszczenie nici metalicznej na poziomym trzpieniu, co dodatkowo nieco zmniejszy napięcie i ułatwi rozwijanie się nici ze szpulki.

W naszej ofercie można znaleźć również komplet nici Ariadna Mettalic Earth w innej kolorystyce.

Producent:
ARIADNA
Nawój:
  • 150 m
  • 250 m

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij