Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyczki KAI krawieckie dla leworęcznych (21 cm)

PRYM 611513
21 cm - leworęczne
Cena brutto
89.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Nożyczki krawieckie Kai - 21 cm, dla leworęcznych

W każdej pracowni krawieckiej, zarówno zawodowej jak i hobbystycznej muszą koniecznie znajdować się dobre nożyczki krawieckie. W ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy duży wybór sprawdzonych nożyczek od uznanych marek, które sprostają oczekiwaniom początkujących oraz zaawansowanych krawcowych. Wśród modeli z górnej półki na uwagę zasługują nożyczki japońskiej marki KAI. Docenisz je za gładkie cięcie zarówno lekkich, średnich jak i grubych materiałów. Są ostre i trwałe.

Nożyczki posiadają ostrza wykonane z stali nierdzewnej AUS-6A, co daje nam informację, że są to nożyczki lepszej jakości, niż standardowe uniwersalne nożyczki. Charakteryzuje je większa twardość i odporność na ścieranie, tym samym dłuższa żywotność ostrzy. Nożyczki KAI N5210L są modelem leworęcznym, rączka wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego została wyprofilowana w taki sposób, żeby dać możliwie największy komfort podczas pracy i dobrą kontrolę linii cięcia. Polecamy te nożyczki osobom szyjącym regularnie. Jeśli szycie jest Twoją dużą pasją - warto wyposażyć się w dobre, sprawdzone nożyczki krawieckie. Nożyczki KAI tną gładko i równo na całej swojej długości, aż po sam czubek.

Ostrza nożyczek zostały połączone ze sobą gwintowaną śrubą, co pozwala na regulację siły docisku ostrzy. Jednocześnie jest to rozwiązanie, które umożliwia rozłożenie nożyczek i ich profesjonalne naostrzenie. W tym celu skieruj się do punktów ostrzących np. narzędzia chirurgiczne czy nożyczki fryzjerskie. W takich miejscach znajduje się sprzęt odpowiedni do idealnego naostrzenia nożyczek.

  • Długość: 21 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Rączka: dla leworęcznych

Żeby utrzymać nożyczki w dobrej kondycji pamiętaj o ich regularnym czyszczeniu przy użyciu suchej, miękkiej ściereczki. Nigdy nie pozwól, żeby Twoje nożyczki posłużyły do otwierania kartonów, opakowań czy przycinania roślin! Powinny znajdować się w Twoim kąciku szyciowym, w bezpiecznym miejscu. Najgorszym co może spotkać nożyczki jest upadek na podłogę, dlatego koniecznie zadbaj o przechowywanie ich poza zasięgiem dzieci. Dzięki temu nożyczki posłużą Ci przez długie lata.

Producent:
KAI
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla leworęcznych
Waga nożyczek:
  • 120 g

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij