Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Naparstek Prym, rozmiar XL

PRYM 431143
rozmiar XL
Cena brutto
18.90 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Ergonomiczny naparstek Prym, rozmiar XL

Dla wielu osób zaskakujące może okazać się to, że da się udoskonalić i dopracować taki drobiazg jak niepozorny naparstek! Wygodne naparstki z serii Prym "Soft Comfort" zostały nawet wyróżnione nagrodą Red Dot desing Award w 2015 roku.

W naparstku Prym odnajdziemy wysokie bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu. Naparstek jest miękki, elastyczny tym samym dobrze leży na palcu i nie zsuwa się. Tylko jego czubek jest wykonany z twardego tworzywa zabezpieczającego przed ukłuciem. Biały, twardy czubek posiada punktowe wgłębienia dające dobrą kontrolę nad prowadzeniem igły nawet podczas pracy z bardzo grubymi materiałami.

To co często przeszkadza podczas stosowania naparstków to męczące się palce. Dlatego w naparstku Prym zastosowano po bokach cztery otwory zapewniające odpowiednią wentylację skóry. W naszym sklepie znajdziesz naparstek w czterech rozmiarach, każdy z nich ma inny kolor. Dostępne są rozmiary S, M, L i XL.

  • ergonomiczny, komfortowy kształt
  • miękki, elastyczny korpus
  • twarda, plastikowa końcówka
  • produkowane w Niemczech
Producent:
PRYM

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij