Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
2%

Maszyna do szycia Janome Juno J30 plus stolik

.JUNO J30 + STOLIK
maszyna ze stolikiem
Cena brutto
1879.00  Cena regularna 1918.99 
1879.00 zł
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  21 godzin.

W zestawie otrzymasz:
1  x 1649.00 zł
1  x 119.99 zł 80.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz komputerową maszynę do szycia Janome Juno J30 wraz ze stolikiem powiększającym pole pracy.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę do szycia Janome Juno J30 Znajdziesz w niej 30 najbardziej potrzebnych programów ściegowych, chwytacz rotacyjny i wiele rozwiązań ułatwiających szycie. Co najważniejsze, ta nowoczesna komputerowa maszyna do szycia jest dostępna w bardzo przystępnej cenie. J30 jest bardzo łatwa w obsłudze i można się o tym przekonać już podczas nawlekania maszyny, które jest przejrzyste i dobrze opisane. Równie bezproblemowo odbywa się nawlekanie igły. Tu bardzo pomocny okazuje się wbudowany nawlekacz. Dla osób, które pierwszy raz usiądą do komputerowej maszyny do szycia, odkryciem będzie duży i wyraźny wyświetlacz LCD zastosowany w J30. Widać na nim wybrany program ściegowy, zaprogramowane parametry ściegu – jego długość i szerokość, które można wygodnie dostosować do własnych potrzeb. Juno J30 do dyspozycji mamy 30 programów ściegowych, wśród których znajdziemy: ściegi proste, zyg-zaki, satynowe, ozdobne, ścieg owerlokowy, elastyczny oraz cztery programy służące do automatycznego obszywania dziurki. Juno by Janome J30 to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą mieć uniwersalną, trwałą maszynę do wszystkiego, a nie chcą przepłacać.

  • Stolik powiększający pole pracy o wymiarach 40x28 cm Doskonaly podczas szycia większych elementów. Odchylane nóżki mogą być szybko złożone lub rozłożone, a każda nóżka posiada gumowaną końcówkę, która zabezpiecza stolik przed przesuwaniem się i pozwala na regulację wysokości
Producent:
JUNO BY JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij