Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
1%

Maszyna do szycia Juno E1030 plus torba na maszynę

.JUNO E1030 + TORBA
maszyna z torbą
Cena brutto
1429.00  Cena regularna 1438.00 
1429.00 zł
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

W zestawie otrzymasz:
1  x 1197.00 zł
1  x 89.00 zł 80.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz komputerową maszynę do szycia Juno by Janome E1030 i praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Juno Janome E1030
    To podstawowa, komputerowa maszyna do szycia, którą docenisz za łatwość obsługi i szeroki wachlarz możliwości. W tym modelu możemy skorzystać z 30 programów ściegowych, począwszy od ściegu prostego, zygzakowego, przez owerlokowy, aż po ściegi ozdobne. Maszyna ma również program do automatycznego obszywania dziurek na guzik. Jak przystało na maszynę komputerową, wyposażono ją w udogodnienia, które wpływają bezpośrednio na komfort szycia, np. przycisk start/stop, przycisk szycia wstecz, automatyczne ryglowania ściegu, automatycznego pozycjonowania igły i suwak regulujący prędkość szycia. Zastosowany w maszynie chwytacz typu rotacyjnego sprawia, że jej wymiana jest prosta i szybsza, a dodatkowo pozwala kontrolować ilość nici pozostałej na dolnej szpulce. Juno by Janome E1030 to kapitalna maszyna dla tych, którzy cenią sobie łatwość obsługi i prostotę urządzeń. Świetnie sprawdzi się nie tylko dla dorosłych, ale i nastolatków uczących się szycia.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
JUNO BY JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij