Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
1%

Maszyna do szycia Juno E1019 plus torba na maszynę

.JUNO E1019 + TORBA
maszyna z torbą
Cena brutto
749.00  Cena regularna 758.99 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Złóż zamówienie w ciągu  4 godzin

W zestawie otrzymasz:
 Maszyna do szycia Juno E1019 plus torba na maszynę, fig. 1
1  x 679.00 zł 669.97 zł
 Maszyna do szycia Juno E1019 plus torba na maszynę, fig. 3
1  x 79.99 zł 79.03 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Juno by Janome E1019 i praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Juno Janome E1019
    To prosta, mechaniczna maszyna, posiadająca 19 najpotrzebniejszych programów ściegowych. Są więc wśród nich niezbędne ściegi proste, zygzakowe, owerlokowy do wykończenia krawędzi, a także ściegi ozdobne. W tym modelu mamy możliwość płynnej regulacji szerokości i długości (gęstości) ściegów, co pozwala dopasować każdy z nich do naszych potrzeb. Zastosowany w niej chwytacz rotacyjny sprawia, że wymiana dolnej szpulki jest znacząco ułatwiona, a dodatkowo przekłada się na cichszą pracę maszyny. W maszynie znajdziemy także wbudowany nawlekacz igły i manualny obcinacz nitek, które poprawiają komfort pracy i pozwalają oszczędzić nieco czasu. Janome Juno E1019 to doskonały model dla osób rozpoczynających przygodę z szyciem, jak i osób potrzebujących prostej, niezawodnej maszyny do szycia na długie lata.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
JUNO BY JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij