Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości
1%

Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus stolik

.JANOME SKYLINE S5 + STOLIK
maszyna ze stolikiem
Cena brutto
5389.00  Cena regularna 5435.90 
5389.00 zł
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  4 dni.

W zestawie otrzymasz:
1  x 346.90 zł 300.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz komputerową maszynę do szycia Janome Skyline S5 wraz ze stolikiem powiększającym pole pracy.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę do szycia Janome Skyline S5 Janome Skyline S5 to wyjątkowa maszynza do szycia. Jest większa, niż standardowe, komputerowe maszyny do szycia i dzięki temu ma aż o 27% więcej przestrzeni między igłą a ramieniem maszyny, a także aż o 36% większą przestrzeń na zrolowanie szytego materiału, co jest szczególne przydatne podczas szycia dużych powierzchni, jak firany, zasłony, pościele czy narzuty patchworkowe. W Skyline S5 zastosowana aż 6 punktowe ledowe oświetlenie, które doskonale oświetla powierzchnię szycia. Dodatkowo w maszynie występuje 8 specjalnych ściegów do szycia ściegiem prostym (stebnowym), które wraz z specjalną płytką ściegową (znajduje się ona w standardowym wyposażeniu maszyny), umożliwią Tobie uzyskanie idealnie równego ściegu na cienkich i delikatnych tkaninach.

  • Stolik powiększający pole pracy Doskonały podczas szycia większych powierzchni typu firany, zasłony, płaszcze, kurtki czy narzuty patchworkowe. Z jego pomocą szycia jest łatwiejsze i dużo wygodniejsze. Dodatków dla większej wygody na krawędzi stolika umieszczono miarkę centymetrową, długość miarki od 0 do 38 cm. Wymiary stolika: 50 cm x 30,5 cm.
Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij