Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog
6%

Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus stół

.JANOME SKYLINE S5 + STÓŁ
maszyna ze stołem
Cena brutto
5299.00  Cena regularna 5652.40 
Dostępność: Brak
Dodaj do schowka  Porównaj 
 
W zestawie otrzymasz:
 Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus stół, fig. 1
1  x 4199.00 zł 3939.00 zł
 Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus stół, fig. 3
1  x 174.20 zł 162.40 zł
 Maszyna do szycia Janome Skyline S5 plus stół, fig. 4
1  x 1199.25 zł 1117.65 zł

Kupując w zestawie, otrzymasz bardzo mocną, komputerową maszynę do szycia Janome Skyline S5 i stabilny stół w komplecie z płytką maskującą. To gotowe stanowisko to komfortowego szycia na Twojej nowej maszynie.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 362,57 zł (standardowa cena wszystkich produktów 5361,57 zł).

Zestaw zawiera:

Maszynę do szycia - JANOME SKYLINE S5. Komputerową maszynę do szycia wyposażona w chwytacz rotacyjny, mogąca szyć z prędkością do 1000 wkłuć na minutę. Wśród dostępnych ściegów znajduje się 11 rodzajów obszyć dziurki, alfabet zawierający polskie znaki, a także 8 specjalnych ściegów przeznaczonych do stębnowania. W zestawie z maszyną załączona jest również specjalistyczna płytka ściegowa do stębnowania, która ułatwia uzyskanie idealnych szwów nawet na bardzo delikatnych i cienkich materiałach. Maszyna jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Jej trwałość i niezawodność sprawiają, że jest doskonałym wyborem zarówno do użytku domowego, jak i pracy chałupniczej.

Uniwersalny stół - przeznaczony do maszyn Janome zapewnia dużą przestrzeń roboczą i gwarantuje stabilność podczas szycia. Doskonale sprawdza się podczas pracy z materiałami o dużej powierzchni. Stół umożliwia wygodne przechowywanie akcesoriów dzięki zamontowanej półce i szufladzie.

Płytkę maskującą - przeznaczona do uniwersalnego stołu do maszyn do szycia Janome. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pozwala na prawidłowe osadzenie maszyny w stole i uzyskanie równej powierzchni roboczej.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij